Monthly Archives: Duben 2011

Irské demonstrace, občanská neposlušnost – nyní denní událost

Přidejte se do naší facebookové skupiny Free Pub a pojďte s námi diskutovat :o)


03.12.2010

V Irsku se objevují každý den demonstrace a občanské neposlušnosti proti obrovským škrtům v rozpočtu tlačících obyvatelstvo, aby zachránilo banky. V jedné demonstraci prasečí hlava ozdobená „Biffem“ vedla protestní pochod proti Evropské unii a Mezinárodnímu měnovému fondu, který dorazil do centra města Cork a včera se zastavil. Stovky pochodujících, zorganizovaní Irish Social Welfare Defenders, varovali, že škrty v sociálních nárocích na příští týden v rozpočtu by neměly být tolerovány.

Read more on Irské demonstrace, občanská neposlušnost – nyní denní událost…

3. číslo časopisu AlterLine – březen 2011

Vítám vás u třetího čísla časopisu AlterLine. Jak jste si asi všimli, došlo k menšímu zpoždění a březnové číslo vychází až koncem dubna. Za toto zpoždění může jak větší počet článků, který v březnu vyšel, tak nedostat času pro mou osobu. Slibuji, že se během příštích měsíců pokusím toto zpoždění dohnat.

Read more on 3. číslo časopisu AlterLine – březen 2011…

„Raketa“ odpálena na kalifornském pobřeží ve stejný den jako čínská ponorka překvapila uskupení amerických letadlových lodí

Přidejte se do naší facebookové skupiny Free Pub a pojďte s námi diskutovat :o)


Náhoda?

Raketa vypálená tento týden u pobřeží Kalifornie se objevila ve stejný den, jako čínská ponorka, která překvapila americké představitele, když se náhle objevila u americké skupiny letadlových lodí v roce 2007.

Read more on „Raketa“ odpálena na kalifornském pobřeží ve stejný den jako čínská ponorka překvapila uskupení amerických letadlových lodí…

10 příkladů, které přesvědčí každého, že již nežijeme v zemi svobody a domovu statečných

Přidejte se do naší facebookové skupiny Free Pub a pojďte s námi diskutovat :o)


Znáte lidi, kteří stále věří, že Amerika je svobodná země? Máte přátele nebo rodinu, kteří jsou hrdí na to, že žijí v „zemi svobodných a domovu statečných?“ Pokud ano, stačí jim ukázat tento článek. To co se chystáte číst dostačuje na to, aby se začala vařit krev každému chrabrému Američanovi. Již nežijeme ve svobodné zemi. Místo toho žijeme v policejním státě alá Velký Bratr, který se stává každým dnem více omezujícím. Většina našich politiků se zdá být řízenými šílenci kteří jsou posedlí řízením každého malého detailu našich životů. V těchto dnech musí být „pravidlo“ nebo „nařízení“ na všechno. Radikální sociální inženýři v Sovětském svazu, nacistickém Německu a komunistické Číně se nikdy ani neodvážili vyzkoušet některé z věcí, které se dnes dějí v Americe. S námi všemi se zachází jen o málo lépe, než jako s dobytkem. Učili nás, že je prostě nejlepší jen sedět doma a pohlcovat všechno to televizní „programování“, které nám poskytují. Mezitím se naše veřejné školy staly něčím připomínající vězení. Naše děti jsou učeny, aby si žili jako poslušní otroci, kde fantazie, svoboda, a dobrodružství jsou velice nechutné.

Read more on 10 příkladů, které přesvědčí každého, že již nežijeme v zemi svobody a domovu statečných…

Jak mohou houby odstranit radioaktivní kontaminaci – 8 kroků

Přidejte se do naší facebookové skupiny Free Pub a pojďte s námi diskutovat :o)


Mnozí lidé mi psali: „Co byste dělal, abyste pomohl léčit japonskou krajinu kolem poškozených jaderných reaktorů?“

Obludnost a bezprecedentní charakter tohoto spojení přírodních a lidských pohrom bude vyžadovat masivní a zcela nový přístup k řízení a nápravě. A s tím přichází nikdy předtím neviděná příležitost pro spolupráci, výzkum a moudrost.

Read more on Jak mohou houby odstranit radioaktivní kontaminaci – 8 kroků…

GMO kontaminace světa je mnohem horší než únik ropy v Mexickém zálivu

Přidejte se k facebookové stránce GMO? Děkuji, nechci


(NaturalNews) Jako součást pokračujícího úsilí varovat veřejnost před nebezpečím GMO znečišťování naší planety, výkonný ředitel Institutu pro zodpovědné technologie Jeffrey Smith vydal nové video jménem „Cap the Gene Spill“.

Read more on GMO kontaminace světa je mnohem horší než únik ropy v Mexickém zálivu…

Medveděv představil minci „světové měny“ na zasedání G8

Přidejte se do naší facebookové skupiny Free Pub a pojďte s námi diskutovat :o)


Ruský prezident novinářům ukazuje příklad „jednotné budoucí světové měny“

Ve vysoce symbolický okamžik na summitu G8 v Itálii dnes ruský prezident Dmitrij Medveděv představil novinářům minci reprezentující „jednotnou budoucí světovou měnu.“

Read more on Medveděv představil minci „světové měny“ na zasedání G8…

PROHLÁŠENÍ: V 11. ZÁŘÍ NEJSOU ZAINTERESOVÁNI ŽÁDNÍ MUSLIMOVÉ

Přidejte se do naší facebookové skupiny Free Pub a pojďte s námi diskutovat :o)


VETERANS TODAY BYLI POŽÁDÁNÍ, ABY PUBLIKOVALI NÁSLEDUJÍCÍ PROHLÁŠENÍ:

Vážený Gordone Duffe, byl bych velice vděčný, kdybys byl tak laskavý a publikoval následující prohlášení a vyzval čtenáře, aby jej podporovali.

Read more on PROHLÁŠENÍ: V 11. ZÁŘÍ NEJSOU ZAINTERESOVÁNI ŽÁDNÍ MUSLIMOVÉ…

Rusko nařizuje raketovou pohotovost po záhadném „vortexu“ v Německu

Přidejte se do naší facebookové skupiny Free Pub a pojďte s námi diskutovat :o)


Šokující „super tajná“ zpráva vypracovaná ruským ministerstvem krizových situací (EMERCOM) na svém zasedání minulý týden s premiérem Putinem v Novgorodském regionu varuje, že naše planeta Země je „pod útokem“ zatím neznámé „mimozemské entity“, na což prezident Medveděv reagoval tím, že nařídil druhému pluku S-400 Triumf protiletadlových raketových systému chránit Moskvu před cíli letícími na nízkém orbitu Země.

Read more on Rusko nařizuje raketovou pohotovost po záhadném „vortexu“ v Německu…

Počet spermií nadále klesá, říkají vědci

Přidejte se do naší facebookové skupiny Free Pub a pojďte s námi diskutovat :o)


(NaturalNews) Znečištění životního prostředí, plastové chemikálie, léky, pesticidy, nezdravé diety, záření vyzařují technologie – tyto a mnohé další faktory přispívají k epidemii poklesu počtu spermií u moderních mužů, říkají vědci. Podle zpráv odhadem osm milionů amerických párů ma nyní problémy s plodností a asi polovina z těchto případů se týká mužů se špatnou kvalitu spermatu.

Read more on Počet spermií nadále klesá, říkají vědci…