Rusko nařizuje raketovou pohotovost po záhadném „vortexu“ v Německu

Přidejte se do naší facebookové skupiny Free Pub a pojďte s námi diskutovat :o)


Šokující „super tajná“ zpráva vypracovaná ruským ministerstvem krizových situací (EMERCOM) na svém zasedání minulý týden s premiérem Putinem v Novgorodském regionu varuje, že naše planeta Země je „pod útokem“ zatím neznámé „mimozemské entity“, na což prezident Medveděv reagoval tím, že nařídil druhému pluku S-400 Triumf protiletadlových raketových systému chránit Moskvu před cíli letícími na nízkém orbitu Země.

Záhadný vír (vortex)

Podle této zprávy mimořádná exploze gama paprsků byla poprvé pozorována v hlubokém vesmíru 28. března ze satelitu NASA Swift, a trvala 12 dnů, přičemž se zdála komunikovat s masivním asteroidem 2010 SO16, největším kusem kamene v blízkosti Země, a s asteroidem 2005 YU55, kulatým mini světem o zhruba 400 metrech v průměru a který na začátku listopadu bude blízko naší planetě v mizivé 0,85 lunární vzdálenosti.

Přestože ruští vědci dosud nebyli schopni určit, co znamenají tyto „komunikace“, tato zpráva pokračuje, účinky na naší planetě jsou široce pozorované vzhledem ke střelbě „modrého paprsku“ (projekt Blue Beam?) těchto dvou planetek do naší horní atmosféry, které byla zachycena na video v Rusku, na Novém Zélandu a na Mezinárodní vesmírné stanici.

Tato zpráva EMERCOM dále uvádí, že jeden z těchto „modrých paprsků“ vytvořil masivní „vír (vortex)“, který se otevřel nad severním Německem minulý pátek a mrštil téměř 100 vozidel do totálního chaosu, zabil 8 lidí a zranil více než 41 dalších.

Ještě více alarmující, co tato zpráva uvádí, je , že jak se tyto dva masivní asteroidy posunuly blíže k naší Zemi v posledních dvou desetiletích, tak se zvýšilo množství větrů na Zemi, šokující zjištění potvrzené vicekancléřem Ianem Youngem ze Swinburnské technologické univerzity v Melbourne v Austrálii, který zjistil, že v našem světě se za posledních 20 let zvýšil výskyt bouřek, vítr se zvedl asi o 5 procent v průměru, a extrémně silné větry způsobené bouřemi se zvýšily ještě více, o 10%.

Stejně alarmující je tato zpráva o tom, že naše ozónová vrstva utrpěla rekordní ztrátu letos na jaře nad Arktidou kvůli těmto „modrým paprskům“ narušujících naše planetární magnetické stínění – zjištění potvrzené Světovou meteorologickou organizací, která hlásí pozorování ze země, balónů a satelitů ukazující, že tento region utrpěl ztrátu sloupce ozónu asi o 40% od začátku zimy do konce března.

Tato zpráva EMERCOM, také hlásí, že tyto dva masivní asteroidy jsou odpovědné za mnoho zpráv po celém světě o dvou sluncích na obloze, jako například v Číně minulý měsíc, kdy byla jedna taková zpráva vysílána na národním zpravodajském programu.

V této zprávě je důležité si uvědomit, že je v ní uvedeno, že další nebezpečí těchto asteroidů pro Zemi je jejich gravitační pole posílající ohnivé koule přímo k naší planetě každé jaro, jako např. ta, která vybuchla na nebi minulý týden nad státem Tennessee, ale o které Bill Cooke z Meteoroid Environment Center v NASA řekl: „Z důvodů, které plně nechápeme, míra jasných meteorů stoupá během týdnů po jarní rovnodennosti.“

Kdo, nebo co stojí za těmito šokujícími útoky na Zemi, na to jsme našli „klíč“ – minulý týden, kdy americká domácí špionážní agentura volala FBI, aby zveřejnila jednu z nejvíce tajných poznámek potvrzující, že mimozemšťané přistáli v USA, to co je dnes považováno za Roswellský incident. (Součást projektu Blue Beam? Proč by jinak FBI odtajňovala přísně tajné materiály. Možná jen o disinfo na odvedení pozornosti.)

Podle tohoto dokumentu FBI, sdělení s názvem „Létající talíře“, zvláštní agent ve vedení v roce 1950, uvedl: „tři tzv. létající talíře byly získány v Novém Mexiku“, které americká armáda v roce 1947 popsala jako „kruhový s vyvýšením uprostřed, přibližně 50 stop v průměru (metrů), obsazený třemi humanoidními těly s výškou jen 3 stopy (cm), oblečenými v kovové tkanině s velmi jemnou texturou, které vypadaly jako obleky používané rychlostními letci a testovacími piloty.“

Důvody proč toto FBI zveřejnila, kdy celý náš svět je stále tlačen k propasti, a přiznala za co americká armáda a předchozí režimy utratily stovky milionů dolarů, aby to skryla před vlastními lidmi, to nevíme.

Co víme je alespoň to, že CNN minulý týden hlásila, že prodej survivalových přístřešků proti bombám v USA minulý rok stoupl o 4000%, což ukazuje velký strach mezi lidmi z toho co přijde, a co se váže ke starobylému proroctví indiánů Hopi o konci současného věku.

V naší zprávě z 1. března „Ruské varování vydaném kvůli kontrolované kometě směřující k Zemi“ jsme dále doložili, že Američané nejsou sami, Rusko staví dalších 5000 krytů dokončených v roce 2012, ale na rozdíl od USA budou chránit obyčejné lidi a ne jen elitní třídy, jejichž bohatství bylo získáno ve velké krádeži.

Ačkoli mnozí lidé na Západě se i nadále vyhýbají starým proroctvím týkajících se těchto časů, a které velmi dobře zdokumentoval Sorcha Faal ve svých dílech „Masky temných bohů: Nadcházející destrukce planety Země“ a „Bitva začne o trůn tohoto světa: Návrat Einherjarských bojovníků“.

Koneckonců, není opravdu nic nového pod sluncem, co se stalo předtím, že se stane znovu, jako je tomu nyní, jak náš svět slepě klopýtá ke konci tohoto věku. (EU Times)

Poznámka: Červené vsuvky byly doplněný naším webem.

Částečný překlad článku Russia orders missile alert after mysterious ‘vortex’ slams into Germany: report
http://nation.com.pk/pakistan-news-newspaper-daily-english-online//International/11-Apr-2011/Russia-orders-missile-alert-after-mysterious-vortex-slams-into-Germany-report

pošli na vybrali.sme.sk

TopČlánky

1 Responses to Rusko nařizuje raketovou pohotovost po záhadném „vortexu“ v Německu

  1. Pingback: Alternativní osud – ten náš » Rusko nařizuje raketovou pohotovost po záhadném „písečném vortexu“ v Německu (aktualizace o český překlad)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *