PROHLÁŠENÍ: V 11. ZÁŘÍ NEJSOU ZAINTERESOVÁNI ŽÁDNÍ MUSLIMOVÉ

Přidejte se do naší facebookové skupiny Free Pub a pojďte s námi diskutovat :o)


VETERANS TODAY BYLI POŽÁDÁNÍ, ABY PUBLIKOVALI NÁSLEDUJÍCÍ PROHLÁŠENÍ:

Vážený Gordone Duffe, byl bych velice vděčný, kdybys byl tak laskavý a publikoval následující prohlášení a vyzval čtenáře, aby jej podporovali.

Ti, kteří by se chtěli pod toto prohlášení podepsat, ať mi pošlou své jméno, povolání a město bydliště na eliasdav@t-online.de

S laskavou úctou a přáním pro tvou práci.
Elias Davidsson, Bonn, Německo

PROHLÁŠENÍ O MUSLIMECH A 11. ZÁŘÍ

A) Na základě studie „Žádné důkazy, že muslimové unesli letadla 11. září“ od Eliase Davidssona (2008), kterou jsme pečlivě prozkoumali, stejně tak jako další podobné studie, jsme my, níže podepsaní, nyní přesvědčeni, že státní orgány USA neprokázali (nade vší pochybnosti)účast muslimů na masové vraždě 11. září 2001 a zejména jejich tvrzení, že muslimové/Arabové spáchali tento zločin.

B) Presumpce neviny, jako civilizovaný princip, je zakotvena v Článku 11 (1) Všeobecné deklarace lidských práv, podle které každá osoba „obviněná z trestného činu má právo být považována za nevinnou, dokud není podle zákona prokázána nevinna (…)“. Zatímco presumpce neviny byla navržena, aby chránila práva osob, které byly již zadrženy kvůli trestnému činu.

C) Na základě výše uvedených zjištění se domníváme, že zveřejnění a rozšíření  tvrzení, že muslimové/Arabové spáchali 11. září masovou vraždu, jako politováníhodnou a nespravedlivou formu atentátu na charakter. Takové tvrzení porušuje princip presumpce neviny.Porušuje také Články 1, 3, 5 a 8 Deklarace o zásadách chování novinářů mezinárodní federace novinářů, etického kodexu novinářů mezinárodní federace novinářů, prohlášení principů americké společnosti vydavatelů novin (ASNE) a rezoluce 1003 o etice žurnalistiky, přijaté Radou Evropy v roce 1993.

D) My proto vyzýváme novináře, aby se pro příště zdrželi přídavků, přímo či nepřímo, ke spáchání masové vraždy muslimy/Araby nebo jakýmikoliv muslimskými/arabskými organizacemi  11. září; aby publikovali neoznámené fakty, že orgány USA nepředložily jakýkoliv důkaz, o muslimské/arabské účasti ve skutečné masové vraždě 11. září; a aby publikovali omluvu rodinám těchto pomluvených, o kterých nebyly důkazy pro masovou vraždu 11. záři.

Překlad článku DECLARATION ON MUSLIMS AND 911
http://www.veteranstoday.com/2010/10/21/declaration-requesting-endorsement-no-muslims-proven-involved-in-911/

pošli na vybrali.sme.sk

TopČlánky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *