Monthly Archives: Listopad 2010

Projev prezidenta republiky k 28. říjnu 2010 o smyslu našeho státu

Vážení vysocí ústavní činitelé, dámy a pánové, posluchači rozhlasových a televizních stanic,

vítám Vás na dnešním slavnostním večeru, jímž si připomínáme, že se – přesně před devadesáti dvěma lety – zrodil moderní český stát.

Read more on Projev prezidenta republiky k 28. říjnu 2010 o smyslu našeho státu…

Velký hadronový urychlovač může zničit Zemi

Přidejte se do naší facebookové skupiny Free Pub a pojďte s námi diskutovat :o)


Velký hadronový urychlovač je plný nových překvapení, ne vždy těch příjemných. Nedávno bylo zjištěno, že i známý Nostradamus předpověděl v Evropě vznik „satanského oblouku zuřivosti“ (i když LHC má tvar kruhu či elipsy – p.p.) mající neblahé následky po celém světě. Co není zcela jasné je to, zda proroctví má co dočinění s urychlovačem.

Read more on Velký hadronový urychlovač může zničit Zemi…

Jak funkční aminokyseliny zlepšují zdraví a ochraňují před obezitou

Rozšiřujte tento článek po světě. Přeposílejte a umísťujte jej na Facebook. Děkujeme!

(Free Pub) Mnoho jídel obsahuje řadu podstatných neesenciálních aminokyselin, která hrají kritickou roli v metabolismu živin, budování svalové tkáně a chrání tělo proti nemocem. A nový výzkum ukázal ještě více o tom, jak důležité funkční aminokyseliny zlepšují růst a rozvoj, zvyšují reprodukční funkci a udržují optimální zdraví.

Read more on Jak funkční aminokyseliny zlepšují zdraví a ochraňují před obezitou…

Zecharia Sitchin zemřel

Přidejte se do naší facebookové skupiny Free Pub a pojďte s námi diskutovat :o)


Zecharia Sitchin (narozen 11.07.1920 – zemřel 09.10.2010), byl autorem knih podporující vysvětlení o lidském původu zahrnující starověké astronauty. Sitchin přisuzuje vytvoření starověké sumerské kultury Anunnakiům, o kterých prohlašuje, že byli mimozemskou rasou z planety za Neptunem jménem Nibiru. Věřil, že tato hypotetická planeta Nibiru je v protáhlé eliptické dráze v zemské sluneční soustavě, tvrdil, že sumerská mytologie reflektuje tento názor.

Read more on Zecharia Sitchin zemřel…

John Taylor: „Kolaps Evropy začal, euro bude mít za pár měsíců hodnotu liry“

Přidejte se do naší facebookové skupiny Free Pub a pojďte s námi diskutovat :o)


Nyní, když Ben Bernanke znovu představil kvantitativní uvolňování (QE2) většině nedůvěřivého světa za oceánem, eurozóna se začal znova objasňovat. naše myšlenky by se měly zaměřit na zapeklitý stav světa a rizika v něm. Jedná se o úžasné časy a zdá se, že rostou více každý den. Chyby politiky se objevují všude a je pravděpodobné, že se budou dramaticky násobit, jak se politické problémy budou stávat závažnými, odpovědi se těžko hledají a lidé s rozhodovací pravomocí nejsou na tento úkol. Bernanke ukázal, že je více vysokoškolský profesor a méně obchodník, který bude svět velice stát. Někdy mezi červnem a srpnem Bernanke ztratil žaludek pro „strategii odchodu“ pravděpodobně ovlivněn svým předchůdcem, letní oznámení, že americká ekonomika „narazila na neviditelnou zeď“. I když může být namítnuto, že QE1 byla úspěšná kvůli krizi likvidity, neexpandovala rozvaha FEDu a přišla, když se ekonomika stále vzpamatovávala. Toto nové vydání dramaticky rozšiřuje rozvahu, vlastně financuje celý projektovaný vládní deficit v několika příštích měsících. Svět nicméně věří, že QE2 je tu, aby tlačila dolar níž, Bernanke prohlásil, že jeho cíl byl jiný. Den po kroku FEDu napsal do úvodníku Washington Post, že QE2 by zvedl akciový trh, dluhopisy a další cenné papíry tím, že by stimuloval spotřebu a ekonomickou aktivitu. Dokonce Greenspan veřejně neprohlásil, že byl pro, ale nyní to Bernanke udělal vrcholem americké strategie. Akcie jsou již předražené, s ziskovými maržemi v každém času na vysoké úrovni a PE koeficient vysoko nad průměrem. Spekulace jsou nyní více americkým než jablečným koláčem – ale toto je velmi riskantní doba na odzkoušení. Jak jeden vysoce uznávaný analytik poznamenal o Bernankeho článku, „toto je bezpochyby jedna z nejvíce neznalých poznámek, jaké kdy byly vyřčeny řediteli centrálních bank.“ Jak jsme my a mnoho dalších zaznamenali, QE ukázal malý nebo žádný dopad na aktuální ekonomickou aktivitu, tak FED podstoupil velký hazard a pokud, jak očekáváme, selže, nebude již kam jít. Vítězstvím republikánů poznamenaná Tea Party, mentalita „hladovějící bestie“, strohost dorazila do Washingtonu. Tento následující rok bude hrozný pro jednu z největších ekonomik, takže bychom šli proti Bernankemu na straně akcií, ale s ním na straně dluhopisů.

Read more on John Taylor: „Kolaps Evropy začal, euro bude mít za pár měsíců hodnotu liry“…

Zemědělci vylijí na protest 500 tisíc litrů mléka – Neexistuje lepší možnost?!

Nejprve bych začal tím, abyste si přečetli níže uvedený článek na serveru E15.cz
http://www.e15.cz/domaci/udalosti/protest-zemedelcu-vyliji-500-tisic-litru-mleka

Nejdříve by byla na místě otázka, čeho tím chtějí zemědělci dosáhnout a co je k tomu vede. V článku se píše, že se jedná o nízké výkupní ceny mléka – zemědělci finančně prodělávají. Pak ale nechápu, proč chtějí vylít takové množství mléka? Vždyť dělají to, co jim vadí. Přirovnal bych to k tomu, když vám někdo ukradne každý den 100Kč, tak se dohodnete – a třeba i za pomoci odborů, svazů, komor a jiných :)) – že v jeden den vyhodíte 1000Kč do kanálu.

Read more on Zemědělci vylijí na protest 500 tisíc litrů mléka – Neexistuje lepší možnost?!…

The books about truth – Pravda sa nesmie zamieňať s názorom väčšiny

Opět odkaz se spoustou knih kompletně zdarma v níže uvedném odkazu. Mezi ne patří například:

  • George Orwell – 1984
  • Frank Hills – USA v rukou Velkého brata
  • Alfred M. Lilienthal – SIONISMUS

Všechny publikace ke stažení zdarma zde v dolní části odkazované stránky
http://truthbooks.blogspot.com/

Read more on The books about truth – Pravda sa nesmie zamieňať s názorom väčšiny…

Výsledek summitu G20: krize už skončila

Přidejte se do naší facebookové skupiny Free Pub a pojďte s námi diskutovat :o)


Globální finanční krize je za námi a hrozba měnových válek je nepravděpodobná. Toto jsou hlavní důvody uvedené vedoucími představiteli skupiny G20 v Soulu. Ruský prezident Dmitrij Medveděv vyjádřil uspokojení nad summitem.

Read more on Výsledek summitu G20: krize už skončila…

„Létající auto“ z Pentagonu dostane pilota z Carnegie Mellon’s Robotics Institutu

Přidejte se do naší facebookové skupiny Free Pub a pojďte s námi diskutovat :o)


Čtvrtek 11. listopadu 2010

Agentura pro výzkum pokročilých obranných projektů (DARPA) odměnila 17ti měsíční kontrakt s Carnegie Mellon’s Robotics Institutem za cenu 988 000 dolarů za to, že vyvinul autonomní létající systém pro Transformerský Program (TX).

Read more on „Létající auto“ z Pentagonu dostane pilota z Carnegie Mellon’s Robotics Institutu…

Jaderný nácvik za přímé účasti izraelského premiéra 9/11?

Přidejte se do naší facebookové skupiny Free Pub a pojďte s námi diskutovat :o)Benův pravidelný týdenní sloupek je následován dvěma komentáři od Davida. Zmiňuje svůj „říjnový překvapující“ komentář a podotýka, že brzy bude uvolněn rozhovor, který o tom pojednává. Spojuje toto překvapení s Čínou.

David se zde zmínil, že Číňani, a zdá se, že naznačoval, že byli podporovánio benevolentními mimozemšťani („jejich přátelé“), vypnuli dvě nebo více jaderných elektráren v USA, aby signalizovali intrikám, že jejich dny jsou sečteny. Toto může být překvapením.

Read more on Jaderný nácvik za přímé účasti izraelského premiéra 9/11?…