10 příkladů, které přesvědčí každého, že již nežijeme v zemi svobody a domovu statečných

Přidejte se do naší facebookové skupiny Free Pub a pojďte s námi diskutovat :o)


Znáte lidi, kteří stále věří, že Amerika je svobodná země? Máte přátele nebo rodinu, kteří jsou hrdí na to, že žijí v „zemi svobodných a domovu statečných?“ Pokud ano, stačí jim ukázat tento článek. To co se chystáte číst dostačuje na to, aby se začala vařit krev každému chrabrému Američanovi. Již nežijeme ve svobodné zemi. Místo toho žijeme v policejním státě alá Velký Bratr, který se stává každým dnem více omezujícím. Většina našich politiků se zdá být řízenými šílenci kteří jsou posedlí řízením každého malého detailu našich životů. V těchto dnech musí být „pravidlo“ nebo „nařízení“ na všechno. Radikální sociální inženýři v Sovětském svazu, nacistickém Německu a komunistické Číně se nikdy ani neodvážili vyzkoušet některé z věcí, které se dnes dějí v Americe. S námi všemi se zachází jen o málo lépe, než jako s dobytkem. Učili nás, že je prostě nejlepší jen sedět doma a pohlcovat všechno to televizní „programování“, které nám poskytují. Mezitím se naše veřejné školy staly něčím připomínající vězení. Naše děti jsou učeny, aby si žili jako poslušní otroci, kde fantazie, svoboda, a dobrodružství jsou velice nechutné.

Big Brother is watching you!

Bohužel, nic z toho není přehánění. Naši politici rádi hovoří o „svobodě“, ale vždy se zdá, že jsou to výmluvy k ospravedlnění nekonečné přehlídky svobody ubíjejících zákonů, které jsou uloženy nám ostatním.

Téměř všechny svobody podle Listiny práv byly vážně narušeny. Ve skutečnosti, řada z nich je téměř úplně pryč.

Zblázníte se z věcí, které si teď přečtete. Pokud vás žádná z těchto věcí nedonutí zešílet, je zde problém. Je smutné, že miliony Američanů jsou vlastně sevřeni tyranií a pokud nejste pobouřen žádnou z položek uvedených níže, pak jste pravděpodobně jedním z nich.

Následujících 10 příkladů přesvědčí každého, že již nežijeme v zemi svobody a domovu statečných.

# 1 Podle ACLU státní policie v Michiganu pomocí „extrakčních zařízení“ stahují data z mobilních telefonů motoristů, které zastaví. Toto se děje i v případech, kdy motoristé nejsou z ničeho obviněni.

V článku na CNET News píše:

Zařízení prodávané společnosti s názvem Cellebrite si může stáhnout textové zprávy, fotky, videa a dokonce i GPS data z většiny značek mobilních telefonů. Ruční přístroje mají různá rozhraní pro práci s různými modely a mohou dokonce obejít hesla a přístup k některým informacím.

# 2 Ve státě New York, ministerstvo zdravotnictví určilo wiffle ball (varianta baseballu), vybíjenou, kick ball, házení frisbee a spoustu dalších jako „riskantní rekreační aktivity.“ Jakákoli organizace nebo program, který umožňuje dětem, aby si tyto hry v létě hrály, bude nyní předmětem přísného vládního nařízení podle New York Daily News

Podle nových pravidel, jakýkoliv program, který nabízí dvě nebo více organizovaných rekreačních činností – přičemž alespoň jedna z nich je na seznamu riskantních – je považován za letní tábor a je předmětem státní regulace.

# 3 Na jedné veřejné škole v oblasti Chicaga, bylo dětem zakázáno nošení si obědů z domova. Ano, čtete správně. Studenti na této konkrétní škole mají absolutně zakázáno přinášet si obědy z domova. Místo toho je povinné jíst potraviny, které servíruje školní jídelna.

# 4 Chcete mít svou tvář naskenovanou a vaše ID zaznamenané pokaždé, když se zúčastníte veřejné akce? Nesmějte se. San Franciská komise pro zábavu ve skutečnosti navrhuje nové pravidlo, které „by vyžadovalo na všech místech při obsazení více než 100 lidmi záznamy tváře všech lidí a skenování jejich ID pro ukládání v databázi, která musí být na požádání předána k vymáhání práva.“

# 5 V Delaware, policie a státní vládní úředníci v poslední době strhli basketbalový koš přímo z hřiště jedné rodiny před domem a odváželi ho pryč, protože byl „příliš blízko“ ulici.

# 6 V Missouri dvě mladé dívky jménem Abigail a Caitlin Mills nedávno dostaly lekci o tom, jak být dobrými občany v rozvíjející se totalitní kontrole ve Spojených státech. Po stížnosti od souseda, město Hazelwood provedlo zátah na dvě dívky a řeklo jim, že musí přestat prodávat skautské sušenky před jejich vlastní zahrádkou.

# 7 Jak jsem již psal dříve, federální byrokraté zakázali žárovky, na kterých jsme všichni vyrůstali a nutí nás přejít na nové kompaktní zářivky, které jsou dražší a které jsou ve skutečnosti horší pro životní prostředí. Jedna nová studie z Německa ukázala, že nové kompaktní žárovky obsahují jedovaté karcinogeny, které mohou způsobit rakovinu. Ve skutečnosti němečtí vědci tvrdí, že tyto žárovky by měly být „zachovány co nejdále od lidského prostředí“.

# 8 Mnohé státy jsou agresivně nuceni „používat“ bezpečnostní schránky a odprodávat obsah a použít tyto peníze na placení účtů státní správy. Ve státě Kalifornie, nyní jdou po bezpečnostních schránkách v případě, že majitelé neměli „žádný kontakt“ s bankou jen 3 roky. Ostatní státy jsou skoro tak agresivní. Pokud máte trezor, který jste si neotevřeli v tomto roce, musíte jej ihned zkontrolovat.

# 9 Jeden státní soudce v Mississippi nedávno vydal rozkaz pro státní úředníky shromáždit a dodat mu jména každého dítěte ve státě, které je vyučováno doma. Děsivá věc je, že soudce to vše dělá na vlastní pěst. Nikdo nepožaduje tyto informace a není žádný důvod, aby tyto informace byly povinné.

# 10 TSA slíbila, že se chystá ukončit osahávání malých dětí na letištích, ale zřejmě to není tento případ. Například na jedné šestileté holčičce se nedávno pracovník TSA dotkl všech intimních oblastí jejího těla předtím, než jí dovolil nastoupit na palubu letounu. Její rodiče byli nuceni stát stranou a dívat se na to.

Takže, co říkáte na tento seznam?

Věří stále někdo, že žijeme v zemi svobodných a domovu statečných?

Překlad článku 10 Examples That Should Convince Anyone That We No Longer Live In The Land Of The Free And The Home Of The Brave
http://endoftheamericandream.com/archives/10-examples-to-show-anyone-that-still-believes-we-live-in-the-land-of-the-free-and-the-home-of-the-brave

pošli na vybrali.sme.sk

TopČlánky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *