K čemu slouží chemtrails?

(Free Pub)

Čtěte také:
Čtyři teorie vysvětlující chemtrails
Vedlejší účinky chemtrails

Chemtrails jsou obrovskou logistickou operací. Větší než Hooverova přehrada, transaljašské potrubí nebo přistání na Měsíci. Je obrovská. A drahá. Největší chybou, které se můžete dopustit, je si myslet, že je zde pouze jeden účel chemtrailsů. Je zde pět nebo šest účelů a možná ještě další. Zde je těchto šest:

1) Blokování slunečního záření
Standardní důvod pro idioty ve vládě. „Potřebujeme tajně zastavit globální oteplování, takže držíme v tajnosti, že sprejujeme.“

2) Blokování slunečního záření (zase)
Snížení slunečního záření na celé planetě způsobuje snížení výnosů zemědělských plodin. Jde o část požadavku vyvolat potravinovou krizi a hladomor. Je to také spojeno s mizením včel.

3) Přehřátí atmosféry
Aby se vytvořilo zemětřesení a řídily hurikány, tak musí být atmosféra elektricky vodivější, aby mohla zařízení jako HAARP fungovat. Proto chemtrails sprejují barium a hliník, kromě jiného, aby byla vrchní atmosféra vodivější.

Chemtrails

4) Ničení zdraví
Vedlejším účinkem je oslabení imunitního systému. Obvykle to není problém pro lidi se zdravým životním stylem. V průměru umřou starší lidé dříve a jakékoliv zdravotní komplikace budou o něco smrtelnější. To je jak vedlejší efekt sprejování, tak i jeho záměr – cokoliv co zvýší počet obětí, aniž by to vyvolalo poplach.

5) Klimatické modifikace
Pomoci, nebo uškodit úrodě, udržovat nebe čisté pro velké události (např. olympijské hry), způsobit tajfun, atd.

6) Šíření nanovláken
Univerzální nainstalování BioAPI do každého vyžaduje sprejování nanovláken. Tato vlákna nemohou být dána do potravin, protože by to trvalo věčnost a nerozšířila by se efektivně. Je mnohem snazší každého posprejovat jako hmyz.

Základy nanovláken
Nanovlákna jsou transportním mechanismem. Nic víc. Jsou prostředkem pro náklad. Náklad, který by byl jinak oslabený sluncem, atmosférou, nebo by se prostě nedostal do místa určení (vaše tělo). Jde např. o viry, RNA, hliník, nanokomponenty, atd. Tato vlákna jsou škodlivá. Vlákna musí být sprejována přímo, pokud by byla přidána do leteckého paliva, pak by je extrémní teploty zničily.

Takže nejde o vlákna, ale o to, co nesou.

Fáze BioAPI
Jsou zde v základě dvě fáze zahrnuté v instalaci BioAPI. Nazývám to fázemi 1 a 2. Představte si nový notebook, vše co má je operační systém jako např. Windows, takže je celkem nepoužitelný. To je podobné fázi 1. Tento nový notebook může být na dálku ovládán ajťákem, ale to je vše. Nejsou zde žádné nainstalované programy (ty jsou ve fázi 2).

Fáze 1
Každý na této planetě je ovlivněn touto fází. Každý má ve svém těle tato nanovlákna. Vedlejším efektem jsou klikající zvuky v lebce a základní rozčilující zdravotní komplikace, např. bolesti kloubů. Tato fáze poskytuje kompletní vzdálenou kontrolu vaší řeči a myšlenek skrze podvědomé návrhové vzory. Tipuji, že okolo 90% populace má tuto fázi kompletní.

Fáze 2
Tato fáze musí být spuštěna a je extrémní. Kompletně vám poškodí zdraví a může udělat cokoliv od vašeho zabití po vaše snadné sledování. Do této fáze nemůžete být tlačeni jako do fáze 1 (technicky ano, ale zatím se tak neděje). Fáze 2 zahrnuje vícenásobné nanosenzory od očí k srdci a ve všem mezi nimi. Počítám, že zhruba 2% populace prošla touto fází. Pro spuštění této fáze musíte udělat něco specifického: sníst levné červené maso, políbit určitou osobu, použít specifické kosmetické produkty, atd.

Částečný překlad článku Summary on the real purpose of chemtrails
http://www.dataasylum.com/mindcontrol-chemtrails-summary.html

Čtěte také:
Čtyři teorie vysvětlující chemtrails
Vedlejší účinky chemtrails


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Zajímáte-li se o problematiku zdraví, zdravé výživy apod., pak se přidejte k facebookové stránce Zdravie a zdravá výživa.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda.

5 Responses to K čemu slouží chemtrails?

 1. Brano says:

  Vela ludi si mysli : 1. ze chemtrails je contrails,
  2. ze chemtrails su vzdusne prudy,
  3. ze chemtrails sa pridava do leteckeho benzinu,co nie je pravda,lebo namiesto sedadiel pre pasazierov,cestovatelov su tam namontovane velke pocty sudov chemickych latok , a cely elektronicky riadeny system sprejovania. Kto neveri nech sa ide pozriet do tych lietadiel co sprejuju.

 2. ... says:

  bwahahahahahahahahahahahaha jaky bullshit :)

 3. Pingback: K čemu slouží chemtrails? » Indymedia Česká republika

 4. Goro says:

  Každý dnes ví, že nic není jak vypadá a že čas vždy ukáže pravdu… otázka je proti komu se postavit a zda již včera nebylo pozdě…

 5. Honza says:

  Křižování stop popisují jako halové jevy, přitom logicky jasná rozdílnost čar(obrazy to nejsou), mnoho obyčejných výfukových stop je považováno za chemky. Je to těžké, ale jde to skrýt. Ego chytrého intoše přece nebude mluvit o nějaké věci zavedené jako scifi. Stačí správně pracovat se správnými elementy a vše je možné, třeba vymyslet pohádku, nebo zakrýt tajemství pohádkovou iluzí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *