Vedlejší účinky chemtrails

(Free Pub)

Čtěte také:
Čtyři teorie vysvětlující chemtrails
K čemu slouží chemtrails?

Fáze 1 a 2: Cvakání/skřípání v lebce
Proč se to přesně děje zatím není známo, ale souvisí to s nanočipem, který je instalovaný, nebo již operuje v lebce hostitele. Je to pravděpodobně jakýsi druh CPU (procesoru). Tyto zvuky se objevují obvykle v noci v průměru jednou za měsíc a trvají jen několik sekund. Jsou zcela bezbolestné a snadno zůstanou bez povšimnutí.

Fáze 1 a 2: Bolesti kloubů, bolesti hlavy, únava, atd.
Nasycení nanovlákny má různé účinky u různých lidí. Většina lidí si ničeho nevšimne, nebo budou příznaky považovat za znak stárnutí. U lidí, kteří si kvůli účinkům zajdou k doktorovi, bude diagnostikována fibromyalgie. Fibromyalgie zachycuje nemoci, které vznikly asi před deseti lety, aby lékaři měli co říct pacientovi, když si stěžuje. Lékaři neumí přesnou diagnostiku a nechápou, proč se pacient cítí určitým způsobem, takže zkorumpovaná zdravotnická zařízení chrlí tyto nesmysly. Tyto nežádoucí účinky jsou především fází 1.

Fáze 2: Pokračující svědění kůže
Často určitá část těla člověka neustále svědí (např. levé koleno). To je záměrné a je signálem pro ostatní, že jsou ve fázi 2.

Morgellon

Fáze 2: Pach spálenin
Fáze 2 vystihuje schopnost člověka cítit pachy. Nemám tušení, proč chtějí vědět, co cítíme. Při vdechování nebo vydechování cítíte pach kouře nebo něčeho hořícího. Zapouzdření každého neuronu, který má na starost smysly (čich, chuť, atd.), musí samozřejmě způsobit nějaké vedlejší účinky. Je zajímavé, že když pláču, tak cítím máslový popkorn.

Fáze 2: Levé oko
Jeden z konceptů na vysoké úrovni, který je tlačen do filmů: levé oko je z nějakého důvodu šílené zlo. Ve fázi 2 je do levého oka instalována nanokamera. Tímto postižení lidé můžou tvrdit, že cítí jakoby malou ranku ve svém levém oku, za sušších podmínek, jako když jdou pozdě v noci spát. Pokud jste zjistili, že máte v levém oku nanokameru, pak je pravděpodobné, že vám něco nainstalují i do pravého oka.

Fáze 2: Neustálá kovová chuť v ústech
Někteří lidé tvrdí, že mají v ústech neustálou kovovou chuť. Obzvláště když se chystají jít spát. To je většinou znakem toho, že jste monitorován. Čím více vás sledují, tím větší máte kovovou chuť v ústech. Není to vedlejší účinek léků, což by vám mohli říct někteří doktoři. Pokud neberete léky a jste zcela zdráv a najednou cítíte v ústech neustálou kovovou chuť, pak jste monitorován 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Fáze 2: Morgellony
Morgellony mohou zasáhnout kohokoliv. Jde o problém s nanoboty a vlákny, ať už je to úmyslné, nebo ne. Imunitní systém vůbec nedokáže tato vlákna rozpoznat. Když tělo nemůže přijmout tato vlákna, tak je vytlačí z těla ven skrze kůži. Ale kůže je bariérou, protože vlákna jsou příliš velká. Takže se kůže rozpadne a dojde k poranění. Mějte na paměti, že všichni máme morgellony (nanovlákna), skutečné příznaky morgellonů se objeví, když se jich chce tělo zbavit.

Částečný překlad článku Summary on the real purpose of chemtrails
http://www.dataasylum.com/mindcontrol-chemtrails-summary.html

Čtěte také:
Čtyři teorie vysvětlující chemtrails
K čemu slouží chemtrails?


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Zajímáte-li se o problematiku zdraví, zdravé výživy apod., pak se přidejte k facebookové stránce Zdravie a zdravá výživa.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda.

8 Responses to Vedlejší účinky chemtrails

 1. Pingback: K čemu slouží chemtrails? » Indymedia Česká republika

 2. Monika says:

  Tedy promiňte, ale tento článek musel někdo napsat s nadsázkou. Absolutní blábol. :-/

 3. Monika says:

  „komentář čeká na schválení“?? to je snad vtip, ne? tomu tedy říkám free pub!

 4. Lukáš Říha says:

  Tak fáze 2: Pokračující svědění kůže je něco co bych neházel do žita. Kůže na celé levé noze mě svědí již od 11/11. Vyšetření na kožním nic, další čtyři vyšetření neukázali nic. Byl jsem poslán domů s odůvodněním, že si vymýšlím :( Krom toho mě postihla od stejného data záhadné nemoc se kterou si xy doktorů doposud nedokázalo poradit. Ať už ochrnutí levé ruky, pak pravé, neustálé brnění celého těla atd… vyšetření EEG,EMG a nic. :( :(

 5. anonym says:

  blízká budoucnost … uz to pomalu a jiste zacina :) kdo neveri dela blbost ten kdo veri duveruje a proveruje :)
  co by jste rekly na tenhle dokument? taky prehnany? http://www.youtube.com/watch?v=rOCwfsiskQQ

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *