Čtyři teorie vysvětlující chemtrails

Čtěte také:
K čemu slouží chemtrails?
Vedlejší účinky chemtrails

1) Snaha zablokovat sluneční paprsky dopadající na zem, včetně ultrafialového záření, které projde vrstvou ozonu v horních vrstvách atmosféry. Cílem je snížení teploty na povrchu země a blokování ultrafialového záření způsobujícího rakovinu kůže u člověka. Aerosol stříkaný letadly je pravděpodobně oxid hliníku nebo sloučenina, která má podobné vlastnosti a odráží sluneční světlo.

Chemtrails

2) Vojenský program RFMP (Radio Frequency Mission Planner) amerického námořnictva. Jedním z podpůrných podprogramů v systému RFMP je počítačový program VTRPE (Variable Terrain Radio Parabolic Equation). Tyto dva programy umožňují vidět bitevní terén ve 3D na televizní obrazovce. Systém RFMP závisí na satelitech a jejich snímcích.

VTRPE počítačový program fungoval přesně pouze nad vodou a v pobřežních oblastech, ale ne na pevnině. Vláda a armáda to vyřešily vypuštěním aerosolu, směs solí barya, do atmosféry nad Amerikou. Chemické a elektrické vlastnosti směsi způsobí, že vlhkost zůstane v mracích. Postřik z bodu A do bodu B umožní vysokofrekvenční komunikaci po této cestě v obou směrech, a to i přes zakřivení Země. Chemtrailsové soli barya byly použity nad Irákem a Saúdskou Arábií.

3) Projekt také používá směs solí barya v atmosféře. Řízení počasí je projekt amerického letectva a využívá koncepci Nikoly Tesly o záření rádiových frekvencí (HAARP) směrem k ionosféře. Podpůrné systémy křehkého života v našem životním prostředí jsou ovlivňovány, testovány a pozměňovány vládou pro vojenské účely. Z dokumentů letectva vyplývá, že „rizika jsou vysoká, ale odměny stojí za to.“ Věří se, že se mikrovlnná energie také používá v programu řízení počasí.

Údaje o počasí je také vyžadované jako vstup do programu VTRPE v systému RFMP. Vylepšená technologie řízení počasí umožní armádě zadržet déšť, vyvolat povodně, způsobit sucha, vyvolat bouře, poškodit plodiny a srazit jakoukoli zemi na kolena bez jediného výstřelu.

4) Program biologické detekce a dekontaminace agentury DARPA. Program také používá směsi solí barya jako základ aerosolu spolu se speciálními polymerními vlákny, které vypouští v atmosféře a následně testují systémy detekce a dekontaminace.

Předpokládá se, že soli barya, polymerová vlákna a další chemické látky v ovzduší jsou dráždidla, která jsou přímo nebo nepřímo odpovědná za nedávné celostátní epidemie nárůstu počtu případů krvácení z nosu, astma, alergie, pneumonie, infekce horních cest dýchacích a nápadné zvýšení příznaků zánětu kloubů. Chemikálie nezákonně rozprašované do atmosféry tvoří škodlivé atmosférické a pozemní podmínky poškozující zdraví lidí a zvířat, ale příznivé pro růst škodlivých plísní a hub. Tyto podmínky nejsou příznivé pro dobré zdraví. Rozpustné soli barya a těžké kovy, jsou toxické v savčích systémech. Jsou rychle vstřebávány zažívacím ústrojím a ukládají se ve svalech, plicích a kostech. Není k dispozici žádný údaj z lékařské veřejnosti o dlouhodobých účincích barya v lidském těle.

Tyto programy jsou tajné, protože federální EPA a Státní agentura kvality životního prostředí nepotřebují „vědět“ o tom, co jsou vedlejší produkty biologických, nezákonných a škodlivých přísad. Je to z toho důvodu, aby projekt prohlášen tajným pro občany.

Překlad článku Four Theories to Explain Chemtrail
http://www.anomalies-unlimited.com/Theories.html

Čtěte také:
K čemu slouží chemtrails?
Vedlejší účinky chemtrails


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Zajímáte-li se o problematiku zdraví, zdravé výživy apod., pak se přidejte k facebookové stránce Zdravie a zdravá výživa.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda.

4 Responses to Čtyři teorie vysvětlující chemtrails

 1. Pata says:

  jeste je tu par moznosti- 1.prej ke globalnimu ochlazeni 2.aby zvysili ph pudy a nebylo mozne pestovat negeneticky modifikovane potraviny 3.pro zhorseni zdravotniho stavu a depopulaci 4.kosmicky stit?- http://www.youtube.com/​watch?v=zfUWpgYs0Co 5.PROJECT BLUE BEAM- http://www.youtube.com/​watch?v=8_v2iOOrPRA&feature​=related

 2. Janata says:

  A pátá, možná ta správná. Od 16. června 1945 do 5. srpna 1963 bylo provedeno 711 jaderných zkoušek v atmosféře a dodnes tam to sviňstvo poletuje a všichni to dýchají. Proto ten obří nárůst rakoviny plic. Baryum je zoufalý pokus vychytat většinu toho co tam vojáci nasvinili. Jenže stejně to popadá do půdy a moří.

 3. Avari says:

  A nebo jsou to všechny možnosti.

 4. rasťo says:

  zastavme tie americke kur.y!!! je mi už z toho na grcanie, že tí čuráci diktujú celému svetu ako má tá ktorá republika, spoločnosť žiť… a ešte nás budú aj poprašovať??? to je vrchol. nenávidím USA, keď bude možnosť pozabíjať tých smradov, bez váhania idem do toho…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *