Obamova komise: Použití potracených buněk plodu v Pepsi je „běžnou obchodní operací“

[ hana-code-insert ] 'flattr' is not found

(NaturalNews) Obamova administrativa dala své požehnání společnosti PepsiCo i nadále využívat služeb firmy, která vyrábí chemikálie pro dochucování nápojů za použití potracené lidské tkáně plodu. LifeSiteNews.com hlásí, že Obamova Komise pro cenné papíry a směnu (Securities and Exchange Commission) se jednoduše rozhodla, že je spojení mezi PepsiCo a společností Senomyx, která vyrábí pro Pepsi chemické látky zvyšující chuť využitím lidských embryonálních ledvinových tkání, prostě „běžnou obchodní operací“.

Pepsi
zdroj obrázku: http://www.naturalnews.com

Problém začal v roce 2011, kdy členové neziskové organizace Boží děti pro život (CGL) zveřejnili zprávu o alianci mezi Pepsi a Senomyx, což vedlo po celém světě k masivním protestům a bojkotům výrobků Pepsi. V té době se ukázalo, že Pepsi měla mnoho dalších možností pro výrobu chemikálie pro dochucování, což dělají její konkurenti, ale místo toho se rozhodla pokračovat v používání potracených buněk plodů – neboli jak to Senomyx nazývá: „izolované lidské chuťové receptory“.

O několik měsíců později akcionáři Pepsi podali peticí, aby společnost přijala firemní politiku, která uznává lidská práva a zaměstnává etické standardy, které nezahrnují použití potracených lidských bytostí v soukromém i společném výzkumu.

Ale Obamova administrativa shodila ze stolu tento 36-stránkový návrh a rozhodla o tom, že použití potracených dětí pro dochucování nápojů je jen byznys jako obvykle, a není to významným problémem.

„Nemluvíme o tom, jaký druh tužky PepsiCo chce využít – jedná se o využití pozůstatků předčasně narozeného dítěte za účelem dosažení zisku,“ řekla Debi Vinnedge, výkonná ředitelka CGL. „Používání lidských embryonálních ledvin (HEK-293) k dochucování jejich nápojů je daleko od toho, co se nazývá rutinní operace!“

Aby bylo jasno, přerušené tkáně plodu, které Pepsi používá k výrobě dochucování, nekončí v konečném výrobku prodávaném zákazníkům, ale podle zpráv se používá k testování, jak skutečné lidské chuťové receptory reagují na tyto chemické látky určené k aromatizaci. Ale skutečnost, že je Pepsi používá ilustruje její očividné přehlížení etických a morálních zájmů v dané oblasti.

V lednu oklahomský senátor Ralph Shortey navrhl legislativu, která by zakázala výrobu z potracených buněk plodů ve svém státě. Pokud bude schválena legislativa S.B. 1418, tak by se také údajně zakázal prodej všech produktů, které obsahují chemické látky pocházející z lidské tkáně plodu, což zahrnuje produkty Pepsi a stejně tak výrobky Kraft a Nestlé.

Překlad článku Obama agency rules Pepsi’s use of aborted fetal cells in soft drinks constitutes ‚ordinary business operations‘
http://www.naturalnews.com/035276_Pepsi_fetal_cells_business_operations.html

[ hana-code-insert ] 'flattr' is not found


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda.

1 Responses to Obamova komise: Použití potracených buněk plodu v Pepsi je „běžnou obchodní operací“

  1. martina zahradnickova says:

    Prosim o veskere dalsi info v teto oblasti

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *