Upáleni zaživa: Přes 270 mrtvých při požáru v továrně v Pákistánu (FOTO, VIDEO)

Smrtící požáry zasáhly dvě továrny v Pákistánu, zabily více než 270 lidí. Záchranné práce na místě v současné době probíhají. V obou incidentech požáry chytily v pasti mnoho zaměstnanců.

Oheň v Karáčí, hlavní ekonomický uzel Pákistánu, začal v úterý večer a zuřil celou noc, 40 hasičských vozidel s posádkou bylo odesláno pro boj s ohněm. Pětipatrová budova doutnala ještě ve středu ráno.

Svědci uvádějí, že se požár šířil neuvěřitelnou rychlostí. Brány továrny byly zavřené a tak uvěznili dělníky uvnitř.

„Vyskočil jsem ze židle a běžel k oknu tak jako ostatní, ale železné mříže v oknech nám zabránily v úniku. Někteří z nás rychle vzali nářadí a stroje, aby rozbili ty železné mříže,“ řekl Mohammad Ilyas, zraněný dělník z továrny.

Karar Abbasi, lékař v místní nemocnici, oznámil, že mnoho z přeživších bylo zraněných poté, co vyskočili z oken továrny, aby unikli před ohněm. Jeden z přeživších byla 27-letá těhotná žena, která má nyní komplikace s plodem.

Překlad článku Burned alive: Over 270 killed in Pakistan factory fires (PHOTOS)
http://rt.com/news/pakistan-fire-karachi-lahore-931/


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *