Síť rozkryta: Ropná společnost v Libyi, nové zdroje energie a Rockefeller financující The Disclosure Project

Přidejte se do naší facebookové skupiny Free Pub a pojďte s námi diskutovat :o) Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME


Stále si myslíte, jak je všechno OK ohledně nových zdrojů energie? Jak je to drženo pod pokličkou… a hrdinní výzkumníci bojující proti energetickým a ropným společnostem. Myslíte si, že brzy vyhrají a my se poté budeme rochnit v dostatku elektrické energie?

A co úžasný Dr. Steven Greer a jeho The Disclosure Project? Jste si jistí, že nelžou? A co ten „zlý“ Rockefeller, myslíte, že jen tak koukal a nic nedělal?

MYSLÍTE SI, ŽE ROPNÉ A ENERGETICKÉ SPOLEČNOSTI JEN TAK BUDOU KOUKAT A ČEKAT, AŽ JIM SPADNE NĚJAKÝ DROBEK?

Zkuste si ty odpovědi napsat na papír před přečtením následujících řádků. Pak si řádky pročtěte, proklikejte se odkazy, mrkněte na obrázek a pak si můžete znova odpovědět na výše uvedené otázky.

Budu rád, když se vyjádříte v komentářích pod článkem – nejsem neomylný, mohl jsem se nechat oklamat, něco pochopit nesprávně apod. zároveň i vy sami můžete přijít na něco nového, tak neváhejte a přidejte to do komentáře pod článek, díky :o)

Tak tedy začneme, hezky popořádku, jak jsem na to postupně přišel.

1) Web Toma Beardena (výzkumník na poli nových zdrojů energie) na adrese www.cheniere.org. Pokud tuto adresu zadáte do who.is, tak vám to ukáže (klikněte zde):
Registrant Contact Information:
Name: CRADDOCK ENGINEERING INC.
Organization: CRADDOCK ENGINEERING INC.
Address 1: 151 La Jolla Drive
City: SANTA BARBARA

Takže doménu Toma Beardena registrovala jakási společnost CRADDOCK ENGINEERING INC., tak se podíváme, oč jde.

2) Společnost CRADDOCK ENGINEERING INC. naleznete na adrese www.craddock.biz. Z popisu zjistíte, že se jedná o ropnou společnost (petroleum company). Nejedná se ale jen o shodu názvu? Nikoliv. Podívejte se zde a uvidíte, že tato společnost sídlí ve městě Santa Barbara na adrese 151 La Jolla, tedy na stejné adrese uvedené výše ve výpisu informací o webu Toma Beardena. Povšimněte si též na stránce s adresou firmy, že mají pobočku i v Libyi, v Tripolisu.


Free Pub prosí o finanční podporu, abychom mohli dále odhalovat nové skutečnosti, faky a hoaxy. Jak pomoci se dozvíte zde: http://www.freepub.comehere.cz/podporte-nas-2

Děkujeme


3) Kdysi jsem někde četl, že The Disclosure Project Dr. Stevena Greera nějakým způsobem spolupracuje s Lawrencem Rockefellerem. Dám vám jeden tip. Pokud hledáte nějaký výraz (např. Rockefeller) na nějakém webu, pak do Googlu napište (bez uvozovek) „site:www.AdresaNaKtereHledate.cz hledanýVýraz“. Odkaz na hledání Rockefellera na webu Disclosure Projectu je zde.

Pokud tedy hledáte slovo „Rockefeller“ na webu Disclosure Projectu pomocí Googlu, narazíte na odkaz „Acknowledgements | The Disclosure Project“, pokud však na něj kliknete, zobrazí se chybová hláška, že stránka neexistuje. OK, co teď? Další tip. Můžete nalézt i již smazané (tedy, staré verze) stránek a to buď:
a) Pomocí Googlu – zadáte do googlu „cache:www.adresa.cz“
nebo
b) Přes webovou stránku www.archive.org

Odkaz na starou verzi stránky nalezenou pomocí Googlu je zde. Takže mezi ty, kteří nějakým způsobem přispěli Disclosure Projectu jsou i Lawrence Rockefeller, Dr. Tom Bearden, Lt. Col. (ret.) (již víme o koho jde), ale i Anthony and Patricia Craddock (souvislost s ropnou společností Craddock?). Ostatní jména mi nic neříkají, pokud vám ano, zanechte prosím info v komentáři pod článkem.

Stručně řečeno – Rockefeller (zemřel v roce 2004) nějakým způsobem pomohl Disclosure Projectu. Je však zvláštní, že tato stránka již nefunguje.

4) Kdo je to Anthony Craddock a Patricia Craddocková? No, podívejte se zde na web oné ropné společnosti Craddock. Co tam vidíte? Aha, Anthony Craddock je zakladatel, prezident a ředitel ropné společnosti Craddock.

Aby vše bylo stručné a jasné, zde je obrázek, který zobrazuje výše uvedené vztahy:
vztahy

[ hana-code-insert ] 'flattr' is not found

8 Responses to Síť rozkryta: Ropná společnost v Libyi, nové zdroje energie a Rockefeller financující The Disclosure Project

 1. Anton says:

  možno to financujú aby odpútali pozornosť zlým smerom, alebo to v podstate myslia úprimne (veď už aj tak majú peňazí dosť)

 2. Ladislav says:

  Zajímavé informace, i když ne zase tak překvapivé. Z Beardena ani z Greera zatím nic kloudného nevypadlo a asi ani nikdy nic nevypadne. Mnohem zajímavější je poslední vývoj kolem studené fúze. Mám na mysli Andrea Rossiho a jeho E-Cat:
  http://pesn.com/2011/12/22/9601988_E-Cat_Weekly_December22/
  Myslím, že další badatelské úsilí by autor měl napřít tímto směrem. Malá nápověda: Šušká se, že Rossiho prvním zákazníkem je někdo z US vojenských kruhů…

 3. všudezdejší says:

  Souhlass Ladislavem. Měl jsem postavenu kopii MEG na originál jádře a tudy cesta rozhodně nevede.

 4. janikar says:

  Zaslala jsem odkaz Karlu Rašínovi z české pobočky Exopolitiky… už dřív jsem se jich ptala, proč už Greer neudělal co slíbil… a taky jestli si nemyslí, že Disclosure je cover-up pro něco co plánují /jak o tom mluvil Werner von Braun již v r. 1974- že po kartě „terorismus“ vytáhnou kartu „útok mimozemštanů“, aby stále byly peníze na zbrojení – na militarizaci Vesmíru, se kterou nesouhlasil/. V květnu má být konference exopolitiky v ČR, dokonce je možné, že by mohl přijet i S. Greer.

 5. Petr says:

  Bohuzel jste se nechali oklamat :-))) to je dnes normal, a normalni dezinformace. problem je ve vasi neznalosti anglictiny asi a necteni relevantnich zdroju. Ceske weby vunbec nectu az na vyjimky, nahodou jsem narazil na tento a chvalim. Nicmene k tematu- mnoho top badatelu se odkazuje primo na Greera – proc asi- ze by z nebho nic nevypadlo? to si muze myslet jen hlupak, dalsi zdroje uvadeji sami ze ne vsichni Iluminati jsou Black tzn ze spoilupracuji. dalsi vyvoj ve svete je znam, asi 3 roky, takze jste asi 5 let pozadu, vuhledem k tomu co pisete, ale to se da pochopit. Vyznat se v tematu znamena nejen cist jednu verzi,ale cist i dalsi verze kontakty a to vyzaduje hodne casu a prinejmensim znalost tematu a i dalsich oboru. soucasna otazka neni o rope ,ale o necem jinem.. ropúak je jen humbuk umele vyropveny na ovladani mas lidi a politiky. veci za tim jsou velmi nevezopecne a hlavne k nim zatim nemate pristup..Nicmene vas uklidnim, ze to speje k dobre zmene uz pekne dlouho. Do clanku jste meli uvezt napriklad duvod proc byla napadena Lybie, ale ropa je jen podruznym cilem, i kdyz velkym cilem – dale jste meli uvezt kdo nejvice usiloval i invazi a souvislosti a o ty jde, pak by jste vedeli ze nejde o nejakou ropu

  • vero says:

   soucasna otazka neni o rope ,ale o necem jinem.. ropúak je jen humbuk umele vyropveny na ovladani mas lidi a politiky. veci za tim jsou velmi nevezopecne a hlavne k nim zatim nemate pristup..Nicmene vas uklidnim, ze to speje k dobre zmene uz pekne dlouho. Do clanku jste meli uvezt napriklad duvod proc byla napadena Lybie, ale ropa je jen podruznym cilem, i kdyz velkym cilem – dale jste meli uvezt kdo nejvice usiloval i invazi a souvislosti a o ty jde, pak by jste vedeli ze nejde o nejakou ropu

   MŮŽEŠ TO, PROSÍM, VYSVĚTLLLIT???

  • Karel says:

   mělo by jít o obrovské zásoby zlata v Asii a konec paktu o neútočení. Naprostou většinu zlata světa má Asie (FEDu byla část půjčena směnky pro počátek krytí měny) a „přestává se ho bát použít“ na vytvoření (naprosto) svobodnějšího ekonomického systému k položení tohoto starého, nemocného. A nejde o NWO. Má to navíc velmi silné transcendentální přesahy. Celá historie je obrovský klam. Zdroj: Benjamin Fulford, prosím berte to jako námět na prozkoumání, jsou to opravdu Velké věci…

 6. vasek says:

  Diky pane Petr… Za nic. Lol. Ve skratce: Vy nic nevite. Ja vim, ale nepovim. Hlupaci. Jeste se nam vysmeje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *