ALARM! Balanční náramek brání transformaci

Přidejte se do naší facebookové skupiny Free Pub a pojďte s námi diskutovat :o) Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME


Ano, možná to tak je. Na facebooku jsem se dostal k jedné diskuzi o balančních náramcích. Fungují? Nefungují? Jak fungují? Pomůže mi? Je to podvod? Je to konspirace na udržení lidí v nižších frekvencích(!), aby se nemohli transformovat (!) ? Plný zvědavosti jsem začal googlit, dal jsem si dohromady pár střípků a jsem nepříjemně překvapen. Následují informace, kterém jsem zjistil:


1) Jak mají údajně (!) fungovat balanční náramky?

‎“Balanční náramky jsou novinky z Ameriky. Je to 3mm široký náramek ze zdravotně nezávadného silikonu, který má roztažitelnost až 40%. Balanční náramek má na sobě dvěma hologramy. Tyto hologramy v kontaktu s lidským energetickým polem harmonizují energii člověka a ustalují ji na frekvenci SRF (Schumann Resonating Frequency), která se pohybuje kolem 7,8 hertz. Zjistilo se totiž, že energetická rovnováha zlepšuje fyzický výkon. Pomocí balančního náramku může každý člověk maximálně využít své fyzické schopnosti. Ideální je pro sportovce, ale dokáže zlepšit i naše každodenní fungování.“
zdroj úryvku: http://www.kamoska.cz/zdravi-a-sport/funguje-balancni-naramek.html

podvod!
zdroj obrázku: http://nadrevo.blogspot.com/2011/12/podvod-silikonove-naramky-epo.html


2) Souvislost mezi Schumannovou frekvencí a transformací

Frekvence [Schumannova], která definuje její jednoznačný frekvenční nárůst a tento nárůst je pak často dáván do souvislostí s transformačními aktivitami planety Země.
zdroj úryvku: http://www.gpz.cz/schumann.htm


3) Schumannova frekvence roste (!)

Je tedy jasně patrné, že Schumannova frekvence stoupá. Není to úplně dobré…neboť právě lidský mozek byl zatím nastaven pracovat na frekvenci, která se drží na planetě celá staletí.. je to 7,8 Hz. Ovšem jak můžete vidět z grafů, frekvence (v různých částech dne různě!) stoupá a v některých dnech či hodinách se už objevuje převažují jiná frekvence, než 7,8 Hz. Pro zajímavost vypisuji řadu tzv. harmonických frekvencí, což jsou ty, které relativně příznivě ovlivňují lidské bytosti: 7,8 Hz, 13,7 Hz, 19,6 Hz, 25,5 Hz, 31,4 Hz, 37,3 Hz, 43,2 Hz
zdroj úryvku: http://www.knihy-a.cz/2594/mereni-schumannovy-frekvence-ktera-se-prudce-vychyluje-je-rok-2012-uz-ted

Co mi z těchto informací vychází? Pokud pominu, že balanční náramek je prostě podvod (více zde a zde), tak mi vychází, že balanční náramek brání transformaci. Náramek vás naladí na jednu konkrétní frekvenci (a zrovna na tu nejnižší harmonickou), na tu údajnou Schumannovu, ale ve skutečnosti se Schumannova frekvence mění a roste.

K čemu ten náramek vlastně je? Jako jediný pozitivní důvod mě napadá placebo efekt (a to dost drahý!). Já ale neriskuji, mám se fajn i s placebo efekty mnohem levnějšími (např. zelenina z vlastního záhonu), nebudu riskovat, že mi nějaký náramek zabrání v transformaci, a to i když na ni nevěřím.

Co když jde o spiknutí s cílem té transformaci skutečně zabránit? To by pak byla sranda, jak si to ovečky samy kazí :o)


Free Pub prosí o finanční podporu, jak pomoci se dozvíte zde: http://www.freepub.comehere.cz/podporte-nas-2

Děkujeme


6 Responses to ALARM! Balanční náramek brání transformaci

 1. gabika says:

  podvod alebo nie???? človek už naozaj nevie čo je pravda…čo ak sme týmto nejak očipovaný …nieje to nejaká kontrola nad človekom????nič sa nedá potvrdiť ale ani vyvrátiť.. ide o to zabrániť transformácii??

  • Ricardo says:

   Je mi uprimne luto ludi, ktori mu uveliri, pritom sa staci len trosku zamysliet Tie komentare vdaky su az nechutne Ved to priam svieti z toho webu, ze ide o reklamu a isty druh marketingu Iba neskuseny a naivny hlupacik, tomu moze uverit Tento web, je ale naopak velmi dobry skutok, moze mnohym aspon pootvorit oci a tak ich uchranit pred stratou aleobo rovno bankrotom. Dik za nich a nech sa dari.

 2. skbbbo says:

  http://www.ncedc.org/ncedc/em.intro.html

  s.r.f kolísá, ale málo, furt se drží kolem7,8hz, někdy klesá, někdy roste, ale žádný extra růst

  na náramky kašlete, je to další závislost na vnějším světě
  pokud vám pomáhají, noste je, ale jen s vědomím, že je to berlička, pomůcka
  ale nejlépe je žít život v souladu s kosmickými zákony, vibrace člověka sama postupně stoupá

 3. Iluminati says:

  http://nautilus.bloguje.cz/728064-schumannovy-frekvence.php

  Schumanova rezonancia nestúpa ale kolíše. Ak stúpa prosím si dôkaz. Argument typu „vedci zatajujú“ a podobné somariny si nechajte.

 4. Dano says:

  Vy uz tu na tom freepube musite ine seno zrat, ked tomu venujete viac ako jednu vetu. Uz pred rokom sa priznali ze ide o SCAM.

  http://gizmodo.com/5723577/powerbalance-admits-their-wristbands-are-a-scam

 5. Tialc says:

  Je známo, že lidský mozek pracuje během dne a noci v různých frekvencíh. Jsou to tyto rezonance: Alfa 8 až 13 Hz– relaxace,
  Beta 14 až 30 Hz – intenzivní duševní koncentrace,rozrušení
  Theta 4 až 7 Hz – navození spánku,Delta 5 až 3,5 Hz – spánek.
  Takže z toho asi vyplívá že to není moc dobré. Navíc jsem viděl že některé platební karty mají podobný hologram. Za pokus by stál experiment s dvěmi autentickými sazenicemi a k jedné dat okolo náramek. Schválně zda to pozastaví její růst. Rostliny také mění rezonanci během dne. Rezonance je vědecká disciplína sama o sobě.Experimentuje se s ní také ve vojenských laboratořích.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *