Geneticky modifikovaná vakcína proti HIV – brzy začnou testy na lidech

Přidejte se do naší facebookové skupiny Free Pub a pojďte s námi diskutovat :o) Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME


Na poli pokusů o zastavení šíření viru HIV Spojené státy udělaly odvážné a velmi riskantní rozhodnutí. Výzkumníci z University of Western Ontario vyvinuli novou vakcínu a Správa potravin a léčiv (FDA) oznámil svůj souhlas pro použití ve Spojených státech.

Vakcína

Nejen, že byste měli mít na pozoru kvůli negativní historii točí se kolem vakcín, ale i kvůli tomu, že vakcína pochází z geneticky modifikovaného viru. Zatímco vědci jsou nadšeni, hledají se jednotlivci pro testování.

Vědci studovali HIV a AIDS 20 let a strávili posledních 10 let vývojem vakcíny. Od ledna vakcína podstoupí tři fáze klinických zkoušek.

První fáze má za cíl analyzovat vakcíny a zjistit, zda jsou jedovaté v lidském těle. V průběhu druhé fáze klinických studií se vědci zaměří na imunitní odpověď, zda vakcína skutečně provádí to co má. Ve fázi tři je třeba 6 000 lidí, aby bylo možné shromažďovat statistické údaje a poté je prezentovat. Pro testování budou vybrány očkované a neočkované skupiny, porovnávány a bude se zjišťovat, zda vakcína chrání proti infekci HIV nebo ne.


Free Pub prosí o finanční podporu, jak pomoci se dozvíte zde: http://www.freepub.comehere.cz/podporte-nas-2

Děkujeme


Bohužel, vědci budou pravděpodobně zděšeni, protože téměř všechny vakcíny jsou toxické pro tělo díky poměrně velkému množství těžkých kovů přítomných ve vakcínách.

Můžeme vidět z historie očkování proti chřipce, stejně jako z vakcíny Gardasil, že mohou vzniknout mnohé problémy z očkování. Navíc nemůže být přehlédnut fakt, že virus ve vakcíně je geneticky modifikovaný. Nepřekonatelné důkazy spojují geneticky modifikované látky s úpadkem veřejného zdraví, stejně tak jako s krachem životního prostředí a ukazuje, že není prostor pro extrémní genetické modifikace v našich životech. Vím, že bych se určitě nenechal očkovat experimentální geneticky modifikovanou směsí.

Překlad článku Genetically Modified HIV Vaccine Approved – Human Tests to Begin Shortly
http://www.activistpost.com/2011/12/genetically-modified-hiv-vaccine.html

pošli na vybrali.sme.sk

TopČlánky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *