Protestující okupující Monsanto byli zatčeni

Přidejte se k facebookové stránce GMO? Děkuji, nechci


Postavili se proti zemědělskému převzetí Spojených států, část skupiny Occupy DC začala protestovat před kancelářemi Monsanta. Účastnili se ve snaze zvýšit informovanost o krutostech spáchaných mega korporacemi, jako je Monsanto. Členové Occupy pomohli zorganizovat národní protest.

Ve výzvě k akci v prohlášení Occupy Portland hnutí uvedlo, že měl protest upozornit na skutečnost, že „se podniky kupují zákonodárce a řemeslné právní předpisy, které slouží zájmům korporací a ne lidí.“ Podle Occupy DC bylo zhruba 12 členů zatčeno.

Occupy Monsanto

Demonstrantům policisté řekli, aby se vzdálili od kanceláří společnosti Monsanto, kde utvořil linii kolem budovy. Jeden policista, William Farr, řekl, že se asi 50 demonstrantů shromáždilo kolem budovy. Policie demonstrantům hrozila zatčením, pokud se nepohnou od dveří, 12 jich bylo nakonec zatčeno. Podle zprávy bylo 10 z nich zatčeno za „blokování vjezdu“ a 2 byli zatčeni za překročení policejní linie. Jednou ze zatčených osob je student univerzity, který ddělal reportáž o policejní brutalitě.

[ hana-code-insert ] 'etarget' is not found

Během svého protestu proti společnosti Monsanto demonstranti skandovali věci jako „Monsanto a ALEC, z korporací je nám špatně“. Demonstranti byli dokonce citováni, jak říkají, že společnost Monsanto „dělá víc, pro to, aby byl udržitelný svět nemožný, než kterákoliv jiná korporace na naší planetě.“

Společnost Monsanto byla vyhlášena nejhorší firmou za rok 2011 pro její četné činy proti přírodě a veřejnému zdraví. Kromě řízení amerických diplomatů v zákulisí, se Monsanto zasadilo o to, že nemáte tušení, zda jíte jejich geneticky modifikované potraviny. Monsanto se chce ujistit, že nemáte tušení o jejich nových kreacích geneticky modifikovaných organismů.

Překlad článku Protesters Occupying Monsanto Corp. Arrested
http://naturalsociety.com/protesters-occupying-monsanto-corp-arrested/


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Zajímáte-li se o problematiku zdraví, zdravé výživy apod., pak se přidejte k facebookové stránce Zdravie a zdravá výživa.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda.


Registrací na této stránce a vyděláváním podpoříte náš web:
mLink.cz - časově cílené zpětné odkazy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *