Farmáři žalují Monsantu kvůli genetickým manipulacím

Přidejte se k facebookové stránce GMO? Děkuji, nechci


Zemědělci se postavili proti Monsantu, zahájili žalobu proti mega korporace kvůli rozsáhlé genetické kontaminaci. Zemědělci se obávají, že agresivní program Monsanta geneticky změní planetu a nakonec povede k závažným ohrožením ekologické integrity farem po celém světě. Není těžké uvěřit, že mnohé ekologické farmy již byly kontaminovány geneticky modifikovanými plodinami, že téměř 93% sóji je nyní geneticky modifikovaných.

Organizace Public Patent Foundation původně podala žalobu na Monsanto v březnu roku 2011. Organizace zahájila útok ve jménu jednotlivců a organizací ohrožených šířením geneticky modifikovaných plodin Monsanta: rodinné farmy, zemědělské organizace a sadbové podniky. Záměrem tohoto případu je zpochybnit patenty Monsantana geneticky modifikovaná semena a nakonec zajistit zemědělcům ochranu před žalobami samotného Monsanta.

Stop Monsanto

Ve skutečnosti v letech 1997 a 2010 Monsanto skutečně podalo 144 žalob proti americkým rodinným farmám. Kromě toho zde bylo dalších 700 mimosoudních urovnání. Monsanto má program uzavřít americké rodinné farmy a dominovat ve svém odvětví zemědělství se svými vlastními mutantními semeny. Je to stejný druh praxe, který společnost Monsanto dělá mimo území Spojených států, dohnání tisíců chudých zemědělců k sebevraždě tím, že zničí jejich postupy jejich rodinného farmaření.

První fáze tohoto případu začala 31. ledna 2012. Více než 50 zemědělců a navrhovatelů šlo na Manhattan poslouchat slovní debatu Monsanta a jeho pokus odvolat žalobu.

[ hana-code-insert ] 'etarget' is not found

Můžete jednat nyní tak, že vyjádří svůj nesouhlas s Monsantem a jejich korupčními praktikami. Vaše příspěvky budou sdíleny se zemědělci z celého světa, kteří budou nakonec hrát důležitou roli při určování, zda Monsanto bude moci pokračovat ve své masové manipulaci dodávek potravin.

Překlad článku Farmers Issue Lawsuit Against Monsanto for Widespread Genetic Manipulation
http://naturalsociety.com/farmers-issue-lawsuit-against-monsanto-for-widespread-genetic-manipulation/


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Zajímáte-li se o problematiku zdraví, zdravé výživy apod., pak se přidejte k facebookové stránce Zdravie a zdravá výživa.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda


Registrací na této stránce a vyděláváním podpoříte náš web:
mLink.cz - časově cílené zpětné odkazy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *