Alex Jones odhalen jako disinfo agent Stratforu!

Čtěte také:
Disinfo agent: Alex Jones
10 Reasons Why Alex Jones Should Be Tried For Treason

Alex Jones zrušil americké přednáškové turné po odhalení, že by mohl pracovat pro izraelskou zpravodajskou agenturu Stratfor.

Dne 12. února 2012 David Chase Taylor z Truther.org odhalil, že Alex Jones byl pravděpodobně nástroj soukromé sionistické zpravodajské agentury Stratfor se sídlem v texaském Austinu. Jak je podrobně uvedeno v původním článku (viz níže), Stratfor přiznává, že je sběrovým zpravodajským datovým centrem, a proto je logické, že Alex Jones a jeho pobočky Inforwars a PrisonPlanet pravděpodobně shromažďovaly zpravodajská data a informace o vlasteneckých Američanech od roku 1996, shodou okolností ten samý rok, kdy byl založen Stratfor.

„Nevíte, kdo je dobrý a kdo zlý, dokud nedojdete ke kritickému bodu.“ ~ Alex Jones, 14.října 2011

Disinfo agent Alex Jones

Jen tři dny poté, co byl publikován Taylorův původní článek s názvem „Je Alex Jones dvojitý agent Stratforu?„, Alex Jones náhle zrušil své celonárodní řečnické turné bez udání důvodu, s jedinou výmluvou, že „hrozí bezprostřední kolaps“. Jones pokračoval v napadání spojení mezi ním a Stratforem, že prý začal své rozhlasové vysílání v roce 1995 a bylo opravdu jím vytvořené.

15. února 2012 ve své show Alex Jones Show uvedl, že NAVŠTÍVÍ první dvě plánované turné v Dallasu 19. února 2012 a v Orlandu 26. února, ale že NEBUDE CESTOVAT a mluvit po celé Americe, jak bylo původně plánováno.

[ hana-code-insert ] 'etarget' is not found

Jones byl jasně odhalen jako zrádný špion a dostává strach. Zjevené vazby Jonese na izraelskou rozvědku by neměly být překvapivé, protože Jones neodhalil a neodhalí skutečnou sionistickou kontrolu Ameriky.

PŮVODNÍ ČLÁNEK:

Je Alex Jones dvojitý agent Stratforu?

Nyní, když byl Alex Jones odhalen jako potenciální operativec Stratforu, může být jeho nadcházející přednáškového turné bezpečnostní výzvou pro jeho bezpečnostní tým Šin Bet týmem, který je pravděpodobně zodpovědný za jeho bezpečnost.

Alex Jones z Infowars.com a PrisonPlanet.com byl dlouho obviňován z toho, že je: agent CIA, agent Mossadu, nebo jezuitský kněz. Zatímco jeho skutečná totožnost a politická příslušnost byly tajné po mnoho let, jeho čas vůdce hnutí za pravdu o 11. září se chýlí ke konci.

Na základě těchto důkazů, je Alex Jones pravděpodobně dvojitý zpravodajský agent Stratforu (Strategic Forecasting, Inc.). Tento závěr vychází z následujících údajů a výzkumů, které by měly nechat jen malou pochybnost o tom, že byl Alex Jones vytvořen v posledním desetiletí, aby předčasně vychrlil druhou americkou revoluci, narušil skutečné politické hnutí a donášel na americké občany.

End Game
Film Alexe Jonese „End Game“ se zdá být krytím pro operaci Endgame – plán na roky 2003-2012 speciálního úřadu pro zadržení a vyhoštění všech cizinců a „podezřelých teroristů“ žijících v současné době ve Spojených státech. Na základě těchto důkazů a historii chování Jonese je velmi pravděpodobné, že je součástí této operace.

Austin v Texasu
Město Austin je hlavním městem Texasu a domovem pro Stratfor i Alexw Jonesw. Město se může pochlubit také jinými politickými zpravodajskými operativci, a to: Karl Rove – vrchní republikánský stratég, Steven Jackson – tvůrce karetní hry Ilumináti, Jehmu Green – zakladatel Rock the Vote a Silona Bonewald – zakladatelka League of Technical Voters. Austin se nachází pouhých 199 mil od Lake Jackson v Texasu, kde žije americký kongresman a americký prezidentský kandidát Ron Paul. Netřeba dodávat, že Austin představuje většinu republikánské (pravé křídlo) síly v Americe.

Založení v roce 1996
Globální zpravodajská společnost Strategic Forecasting, Inc, také známá jako Stratfor, byla založena v roce 1996 v Austinu v Texasu Georgem Friedmanem. Kariéra Alexe Jonese byla také založena v roce 1996, kdy začal svou kariéru v kabelové TV s veřejným přístupem, ale byl rychle povýšen a najal do KJFK v Austinu, kde měl show s názvem „The Final Edition“.

[ hana-code-insert ] 'etarget' is not found

Jablka a hrušky?
Před údajným incidentem s hackery a Stratforem 24. prosince 2011, byly tyto údaje a informace přítomny na internetových stránkách Stratforu. Ve srovnání není pochyb o tom, že Stratfor a Infowars s PrisonPlanet Alexe Jonese je skutečně jedno a totéž:

Jablka
Web Stratforu: „Globální zpravodajský tým Stratforu poskytuje profesionální informace a sofistikované zprávy těm, kteří rozhodují v USA a po celém světě. Poskytují zcela unikátní pohledy do politického, ekonomického a vojenského vývoje. Společnost používá lidské zpravodajství a další zdroje v kombinaci s výkonnými analýzami geopolitiky, aby produkovala vysvětlení dění ve světě. Tento nezávislý, neideologický obsah umožňuje uživatelům nejen lepší pochopení mezinárodních událostí, ale také slouží ke snížení rizika a identifikaci příležitosti ve všech oblastech světa. Společnost vydává obsah denně na svých webových stránkách, ve videích, v e-mailech, knihách a v aplikacích pro iPhone.“

Web Stratforu: Stratfor přináší rozhodující zpravodajství a perspektivy prostřednictvím:

1) Zprávy o situaci: Snímky nejnovějších globálních informací.
2) Analýzy: Denní zprávy, které posuzují klíčové světové události a jejich význam.
3) Čtvrtletní a roční předpovědi: Přesné předpovědi o tom, co bude dál.
4) Multimédia: Poutavá videa a informace v interaktivních mapách.
5) Zpravodajské pokyny: Pokyny: Interní poznámky, které řídí zaměstnance Stratforu v jejich výzvědných operacích v nadcházejících dnech.

V současné době jsou produkty Stratforu orientovány na jednotlivé odběry, z nichž je „prémiový“ produkt nejrozsáhlejší z nabízených. Některé práce Stratforu jsou uvolněné pro veřejnost. Stratfor má některé své produkty k dispozici veřejnosti, včetně soukromých porad, firemních členství a publikací podniků, které zahrnují písemné a multimediální analýzy a iPhone aplikace.

Hrušky
Alex Jones a jeho tým reportérů, spisovatelů a producentů neustále plánuje, hostuje a cituje bývalé i současné zpravodajské úředníky, jako je Dr. Steve Pechenik (ministerstvo obrany), Wayne Madsen (NSA), podplukovník Anthony Shaffer (Centrum pro pokročilé studie obrany), David MacMichael (CIA), Ray McGovern (CIA), a James Wesley Rawles (vojenské zpravodajství), to jen abychom jmenovali alespoň některé. Tito zpravodajští operativci poskytují posluchačům Alexe Jonese jedinečné pohledy na politický, ekonomický a vojenský vývoj. Alex Jones a Infowars používají živé zpravodajství, webové stránky, podcasty, video streamy, videa, knihy, iPhone aplikace a řadu dalších médií, aby se pokusili vysvětlit dění ve světě.


Free Pub prosí o finanční podporu, abychom mohli i nadále pokračovat v překladech. Jak pomoci se dozvíte zde: http://www.freepub.comehere.cz/podporte-nas-2

Děkujeme


Alex Jones a Infowars přináší kritické zpravodajství a perspektivy prostřednictvím:

1) Situační zprávy: Snímky nejnovějších globálních informací (celostátní zprávy, každonoční zprávy).
2) Analýzy: Denní zprávy, které posuzují klíčové světové události a jejich význam (denní rádiové show).
3) Předpovědi: Důsledné předpovědi o tom, co se bude dít příště (předvídání – Gerald Celente).
4) Multimédia: Poutavá videa a informace s bohatými interaktivními mapami (filmy, videa, webové stránky).
5) Zpravodajské pokyny: Interní poznámky pravděpodobně pro zaměstnance Infowars v jejich výzvědných operací, když sbírají databáze adres, telefonních čísel a e-mailových adres. Jonesovo denní rádiové show, webové stránky a iPhone aplikace zůstávají pro veřejnost zdarma.

Hlavními produkty Alexe Jonese jsou DVD, knihy, nálepky a oblečení, ale zákazníci mohou získat „prémiové“ Prison Planet TV členství, které umožňuje neomezený přístup ke všem Jonesovým filmům, rozhovorům a vysílání ve vysoké kvalitě.

Lidé na vysokých místech
Podle Stratforu je každoroční seznam 500 společností (Fortune 500) a mezinárodních vládních agentur s největším hrubým obratem údajně spolehlivý. Stejně jako u Stratforu má Alex Jones seznam celebrit jako je Charlie Sheen, Willie Nelson, Jesse Ventura a Joe Rogan, stejně tak jako řada dalších „elitních“ jedinců ve vládě, rozvědce, Hollywoodu a v korporátním světě. Jak a proč je Jones tak hluboce spojen se „elitami“ přesto, že je „konspirační teoretik“, to je záhadou a docela matoucí, pokud není skutečně součástí zpravodajské sítě.

Předpovědi 11. září
Ve dnech před a v den 11. září jak Stratfor, tak Alex Jones předpovídali, co se bude dít a kdo je za to údajně zodpovědný. Podle Wikipedie Stratfor k útokům 11. září dodal zcela zdarma a veřejně k dispozici pozoruhodné analýzy předpovídající akce Al-Kájdy a Bushovy vlády.

[ hana-code-insert ] 'etarget' is not found

Podle Alexe Jonese samotného předpověděl 11. září a antraxové útoky, které následovaly. Jonesova informace byla pro veřejnost také zdarma. Je zřejmé, že je ve hře nějaký druh zpravodajského spojení. Stratfor, zpravodajská sionistická operace, zřejmě věděl o hrozících útocích 11. září, které byly provedeny izraelským Mossadem. Jonesovým úkolem bylo, aby z 11. září udělal „Inside Job“ a dával vinu přímo na americkou vládu, i když útoky provedl Mossad. Jonesovy četné nepodložené teroristické předpovědi, jako jsou hrozící bioteroristické útoky pravděpodobně pochází od zpravodajských sítí Stratforu a Mossadu.

Sionismus
Stratfor byl založen Dr. Georgem Friedmanem, přiznaným sionistou. V jednom rozhovoru se ho ptali, zda to, že je Žid nějakým způsobem ovlivňuje jeho nazírání na svět. „Být Židem udržuje věci v perspektivě,“ řekl s úsměvem. „Ztratili jsme dva chrámy.“ Alex Jones opakovaně popírá a lže ohledně sionismu, což jasně ukazuje, že je nástrojem sionismu.

Závěr
Je zřejmé, že Alex Jones a jeho pravděpodobný zaměstnavatel Stratfor mají nevyzpytatelné postranní úmysly, když přijde na hnutí za pravdu o 11. září a budoucnost Ameriky. Odhalení Jonese a jeho partnerů při zločinu je prvním krokem k získání reálného a nezávislého vyšetřování 11. září a zachránění Ameriky před pádem.

Alex Jones se již kdysi pokusil navnadit americkou veřejnost na plnohodnotnou vzpouru v předvečer Y2K (31. prosince 1999) tím, že opakovaně uváděl, že Rusové napadli Spojené státy. Jonesovy zrádný akce se opakovaly 6. února 2011, kdy měla být odpálena jaderná zbraň na Super Bowlu XLV v Dallasu v Texasu. E-kniha zdarma od Davida Chase Taylora s názvem Nuclear Bible (Jaderná Bible) byla zveřejněna 10 dní před 28. lednem 2011, ve snaze zastavit hrozící jaderný útok pod falešnou vlajkou.

Zdrcující přímé a nepřímé důkazy se nyní vynořily v důsledku neúspěšného útoku na Super Bowl, který jednoznačně ukazuje, že se Taylorova akce povedla a alespoň odložila sionistický jaderný teroristický útok na Ameriku.

Částečný překlad článku Alex Jones Cancels Speaking Tour 3 Days After Exposure As Possible STRATFOR Double Agent
http://truthernews.wordpress.com/2012/02/16/alex-jones-cancels-speaking-tour-after-exposure-as-stratfor-double-agent/

Čtěte také:
Disinfo agent: Alex Jones
10 Reasons Why Alex Jones Should Be Tried For Treason


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Zajímáte-li se o problematiku zdraví, zdravé výživy apod., pak se přidejte k facebookové stránce Zdravie a zdravá výživa.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda.


Registrací na této stránce a vyděláváním podpoříte náš web:
mLink.cz - časově cílené zpětné odkazy

2 Responses to Alex Jones odhalen jako disinfo agent Stratforu!

  1. Karel says:

    o autorovi tohoto clanku si muzete udelat svuj obrazek zde

    http://www.break.com/web-user-yt/11-23-2011/9-11-wasnt-an-inside-job-david-chase-taylor-2230278

    a za vyveseni tohoto vlastne uplne nejisteho clanku jako fakt, davam adminovi velke minus

  2. Peter says:

    Tak a teraz čo je pravda ?!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *