Odhalení kruté katastrofy ve Fukušimě

Anthony se zabývá skutečně závažnou katastrofou ve Fukušimě a jak ovlivní vás a vaši rodinu. Fukušima si do nynějška prošla pěti zhrouceními a experti tvrdí, že jde o katastrofu větší než Černobyl. Aljazeera v září hlásila, že záření vydávané z Fukušimy je srovnatelné, či dokonce překonává záření v Černobylu a to v prvních týdnech po katastrofě.

Podle Aljazeera:
„Odborníci říkají, že celkový únik záření bude nakonec vyšší než únik z černobylské katastrofy na Ukrajině v dubnu 1986. Toto množství by z Fukušimy udělalo nejhorší jadernou katastrofu v dějinách.“

Tato zpráva je z roku 2011, ale aktuální zprávy nejsou o moc lepší. Poté, co úředníci řekli, že se bude jednat „chlazené“ vypnutí, aby se zabránilo dalším problémům, teplota fukušimského reaktoru převyšuje 752 stupňů, zatímco pro chladné vypnuté je potřeba 100 stupňů Celsia.

Tepco, provozovatel zařízení, tvrdí, že teploměr je rozbitý, ale jsou známí zakrýváním pravdy před veřejností, tak jako to provedli již v minulosti. Trvalo několik měsíců po katastrofě, než se začalo tvrdit, že množství uvolněné radiace je dvojnásobné oproti předchozím tvrzením odborníků. Ve výzkumu se uvádí:

„Mnohem více radioaktivního cesia se uvolnilo do ovzduší v důsledku výbuchu, než mnozí experti předtím uvedli. Nová studie zpochybňuje oficiální vysvětlení výbuchu a tvrdí, že množství radioaktivního izotopu cesia-137 se v době vrcholící krize rovnalo 42 procentům toho v Černobylu.“

Částečný překlad článku Exposing the Severity of the Fukushima Disaster (Video)
http://naturalsociety.com/exposing-the-severity-of-the-fukushima-disaster-video/


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Zajímáte-li se o problematiku zdraví, zdravé výživy apod., pak se přidejte k facebookové stránce Zdravie a zdravá výživa.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *