Occupy Bilderberg 2012!

(Free Pub) Neslavný a prchavý Klub Bilderberg se rozhodla uspořádat své zasedání ve Spojených státech po loňské akci v hotelu hluboko v horách Švýcarska. V letošním roce, 31. května až 3. června se vrací do Chantilly ve Virginii, kde měli svou konferenci již v roce 2008. Dokonce i tehdy přijel rekordní počet lidí, kteří cestovali z celého světa, aby protestovali proti tomuto tajnému setkání aristokratů. Dokonce i členové parlamentu EU tam protestovali proti setkání, z nichž jeden byl skutečně napaden ochrankou. Hnutí Occupy Wall Street nabírá síly na jarní akce, elity nám tak daly velkou příležitost ukázat se světu.

Occupy Bilderberg 2012!

Ropné kartely, banky, hlavy států a dokonce i většina velkých společností, kteří jsou na palubě s CISPA, budou zastoupeny na této schůzi. Pokud byla někdy příležitost poukázat na všechny hlavy hydry, pak je to právě tento případ. Nezáleží na tom, pokud si myslíte, že je na vině současné krize Wall Street nebo že je vláda na vině, buď jak buď – tato organizace ovládá obě tyto instituce, takže by mělo být posláním, abychom se na tom všichni shodli.

Částečný překlad článku Occupy Bilderberg 2012
http://www.activistpost.com/2012/04/occupy-bilderberg-2012.html


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Zajímáte-li se o problematiku zdraví, zdravé výživy apod., pak se přidejte k facebookové stránce Zdravie a zdravá výživa.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda.

1 Responses to Occupy Bilderberg 2012!

  1. Pingback: Další akce Occupy v ČR i ve světě | Occupy Czech

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *