Pentagon chce vaše chcanky

(Free Pub) Jejich úkolem je chránit Spojené státy před zbraněmi hromadného ničení prostřednictvím zázraků moderní techniky.

A teď, když vám to nebude vadit, tak americká Defense Threat Reduction Agency – obecně známý jako DTRA – má zájem o nově navržené high-tech uniformy, které může doslova pochcat.

Pentagon

DTRA vydala pokyny pro dodavatele se zájmem o předložení návrhů na ministerstvo obrany. Spolu s voláním po kompaktním rentgenovém generátoru a obvodech, které mohou vydržet extrémně vysokou teplotu, žádá americká armáda vývojáře, aby navrhli uniformu, která bude generovat v reálném čase důležité statistiky s využitím vzorku moči odebraném uvnitř obleku.

DTRA volá odborníky z chemické obrany a biomedicínského průmyslu, aby pomohli rozvíjet to, co nazývají „inteligentní oblečení pro rychlou reakci na pomoc zraněným vojákům“ a podle návrhu by kamufláž byla rozdílem mezi životem a smrtí. Cílem, jak vysvětluje agentura, je přidat do armádního arzenálu uniformy, které budou využívat integrované senzory zabudované do látky, která změří různé lékařské statistiky.

Částečný překlad článku Pentagon researchers want your pee!
http://rt.com/usa/news/pentagon-want-pee-dtra-179/


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Zajímáte-li se o problematiku zdraví, zdravé výživy apod., pak se přidejte k facebookové stránce Zdravie a zdravá výživa.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *