Mobilní telefony negativně ovlivňují mozek plodu

Mobilní telefony – neuvěřitelně pohodlné zařízení, které tvoří náš život nekonečně jednodušší. Zatímco tyto telefony vytvořily velké kroky vpřed v komunikaci, tak se mluví o tom, že to není zadarmo. Masivní nárůst používání mobilních telefonů v naší současné společnosti má za následek mnoho výzkumu zkoumajících možné negativní účinky na lidské zdraví. Nedávný výzkum ukázal, že mikrovlnné záření mobilních zařízení negativně ovlivňuje mozek plodu.

Lidský plod

Experiment zahrnoval 32 těhotných krys a rozdělil je do 4 různých skupin, jedna z nich vůbec neobdržela mikrovlnné záření. Ostatní tři skupiny byly vystaveny různým intenzitám mikrovlnného záření z mobilních telefonů, přičemž každá z nich byla vystavena po různě dlouhou dobu. Skupina 1 byla ozařována pokaždé po dobu 10 minut, skupina 2 po dobu 30 minut, skupina 3 po dobu 60 minut, a skupina 4 vůbec ozařována nebyla. Každá ze tří skupin byla ozářena třikrát před otěhotněním a pak po dobu 20 dní během těhotenství. 21. den byly mozky krys podrobeny testování.

Primárním účelem této studie bylo vyhodnotit intenzitu oxidačního stresu a úroveň neurotransmiterů v mozku březích samic potkanů ​​vystavených na mobilním telefonům.Studie dospěla k tomuto závěru:
„Díky této studii jsme k došli závěru, že obdržení určité dávky mikrovlnného záření z mobilních telefonů během těhotenství má za následek určité škody na mozku plodu u potkanů.“

Tento výzkum se objevil těsně před řeckou studií a ukázal, jak frekvence elektromagnetického pole, zejména mobilních telefonů, WiFi, bezdrátová a výpočetní technika mění důležité proteinové změny v mozku zvířat.

Znamená to, že byste měli přestat používat mobilní telefony? I když může být náročné úplně opustit svůj mobil, tak je jednoduché přijmout některá preventivní opatření. Mějte mobilní telefon dál od sebe, pokud jej nepoužíváte a používejte ho co nejméně. Světová zdravotnická organizace dokonce dala užívání mobilních telefonů do stejné rakovinotvorné kategorie jako olovo, výfukové plyny a chloroform.

Překlad článku Cell Phones Shown to Negatively Influence Fetal Brains
http://naturalsociety.com/cell-phones-shown-to-negatively-influence-fetal-brains/


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *