Proč by děti neměly používat mobilní telefon

Rozšiřujte tento článek po světě. Přeposílejte a umísťujte jej na Facebook. Děkujeme!

Problematika elektromagnetických polí (EMF) se stále více dostává do společenského zájmu. Tyto neviditelné vlny jsou příčinou škod na zdraví všech živých organismů. Díky pokroku v technologii můžeme elektromagnetická pole najít v ložnicích, dětských hřištích, učebnách a v podstatě kdekoli díky našemu bezdrátovému světu.

Mobilní telefon

Proč by děti neměly používat mobilní telefon
Technologie již dětem, které jsou pak závislé na TV a mobilním telefonu. Jak děti rostou, tak jsou stále více náchylnější na elektromagnetická pole. Mobilní telefony se staly velkým problémem zejména pro děti dětmi ve věku od 10 let.

Nedávná studie s hlavním autorem Johnem Wargem, Ph. D. profesorem environmentálních rizik a na univerzitě v Yale ukazuje, jak škodlivá elektromagnetická pole můžou pro děti být. Výzkum ukazuje, že vzhledem k rozvojovi orgánů, nižší kostní hustotě lebky, nižší tělesné hmotnosti a méně efektivní hematoencefalické bariéře, jsou děti velmi citlivé na záření mobilního telefonu. To platí zejména pro nenarozené děti, výzkumem ukazuje, že mikrovlnné záření vysílané mobilními telefony negativně ovlivňuje mozek plodu.

V jedné studii před čtyřmi lety se ukázalo, že 54 procent dětí narozených matkám, které užívaly mobilní telefony, mělo problémy s chováním. Podíl navíc vzrostl na 80%, pokud děti během růstu často používaly mobilní telefon.

Váš mozek se skládá z vody, cukrů a tuků. Mikrovlny vyzařované mobilními telefony narušují tyto látky a pronikají do mozku, což způsobuje negativní změny. Výzkumníci z nedávné řecké studie zjistili, že důležité oblasti mozku jako hippocampus, cerebellum a frontální lalok – vše důležité pro učení, paměť a další funkce – jsou negativně ovlivněny mikrovlnným zářením, a to i pod doporučeními Mezinárodní komise pro ionizující radiační ochranu. Konkrétně bylo 143 proteinů v mozku negativně ovlivněno zářením rádiových frekvencí po dobu 8 měsíců.

I když je vyhnutí se elektromagnetickým polím téměř nemožné, tak podniknutí kroků, aby se vyhnulo záření mobilních telefonů, je velmi důležité. Jednoduše snížení používání mobilního telefonu snižuje obdržené záření. I umístění mobilního telefonu dál od vašeho těla, místo abyste jej měli v kapse, snižuje vystavení záření. I když jde jen o malé množství, tak jde o krok vpřed. Snížení expozice u dětí je obzvláště důležité, protože jsou velmi zranitelné. Dalším řešením omezení expozice je investice do chráničů před elektromagnetickými poli nebo podobné a dostupné technologie, které snižují expozici.

Překlad článku Why Children Should Not be Using Cell Phones
http://naturalsociety.com/why-children-should-not-be-using-cell-phones/


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *