Informace o očním nanoimplantátu

(Free Pub) Ukazuje se, že je velmi těžké vyfotit vaše vlastní oko. Přesto jde o jeden z nejúžasnějších implantátů. Plně HD digitální kamera přímo v oku člověka, který o tom nemá ani tušení. Mají ji lidé pouze ve fázi 2. Musíte něco aktivně udělat, abyste se dostali do této fáze. Pokud zjistí, že o této kameře víte, tak věřím, že vám nainstalují další i do druhého oka, takže pak nestačí si jedno oko zakrýt rukou.

Lidé s tímto implantátem cítí drobné nerovnosti v určité oblasti, která je na obrázku, ale pouze za sušších podmínek, např. když jdete v noci spát. Jednoduše pohybujte očima dokola, když máte zavřená oční víčka a ucítíte to. Během dne si toho nevšimnete. Pokud tu kameru necítíte, pak to neznamená, že ve vás není, obzvláště pokud máte další vedlejší účinky.

Nano kamera
Šipka míří na místo s nanokamerou u někoho, kdo je ve fázi 2.

Nyní věřím, že mohou vidět a slyšet to, co vidí a slyší i lidé ve fázi 1 (téměř každý), ale ve špatné kvalitě. Mapování zrakové kůry mozku musí být obtížné. To je účel nanokamery, zvýšit kvalitu obrazového signálu.

Jednou z možností jak si udržet soukromí jsou kontaktní čočky, které mají průměr zhruba 18 mm s pevným bílým okrajem a vnitřním průhledným středem, takže můžete vidět. Neprůhledné okraje zakryjí tu část s nanokamerou, ale zároveň díky průhlednému středu uvidíte. Mějte na paměti, že všechny kontrolují jako roboty, ať už to víte, nebo ne. Můžou vás donutit udělat cokoliv.

Překlad článku Ocular nano implant information
http://www.dataasylum.com/eye-camera-nano-implant.html


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Zajímáte-li se o problematiku zdraví, zdravé výživy apod., pak se přidejte k facebookové stránce Zdravie a zdravá výživa.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda.

4 Responses to Informace o očním nanoimplantátu

 1. hráblo vám says:

  hráblo vám…

 2. Fifosak says:

  to si robite prdel ne :D :D :D

 3. Hopej says:

  Věci nemožné neexistují,podstatné je pouze to,čemu jsou lidé ochotni věřit.Nanotechnologie,popřípadě jiné dosud neznámé principy jednou jistě umožní podobné přenosy,ale v současné době může článek vycházet pouze z příliš rozrušené mysli autora.Ikdyby ta kamera snímala,jak a pomocí čeho se dostane informace k příjemci a proč by to příjemce vůbec tak komplikovaně prováděl,když exitují jiné možnosti sledování atd.Jsem ovšem ochoten akceptovat,že je řada jedinců,kteří ve svém vnitřním světě touto realitou žijí a nic nemůže toto přesvědčení vyvrátit.

 4. Daniel Ďuriš says:

  Tenhle článek v podstatě o ničem nevypovídá a spíš je to průjem slov které čtenáři akorád ukáží kvalitu myšlení autora.Než se řídit takovouhle informací raději si koupím televizi a budu sledovat novu.Prosím autora aby dále raději nepsal a spíše studoval….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *