Fast Food America: Nemocnice servírují pacientům jídlo z McDonaldu

(Free Pub) Není divu, že je fast foodové jídlo strašně moc nezdravé. Takto zpracované jídlo má nedostatek důležitých vitamínu a živin, zároveň je plné zdraví ohrožujících chemikálií a látek, které tam nemají co dělat. Pokud víte tyto informace, pak se bezpochyby takovým jídlům za každou cenu vyhýbáte. Zdraví lidé nekonzumují jídla z fast foodů a rozhodně by je také neměli konzumovat nemocní jedinci. Tak co sakra dělají fast foodové řetězce jako McDonald’s na v nemocničních jídelnách?!

Mekáč v nemocnici

Jeden vtip tvrdí, že pokud chcete onemocnět, tak byste měli jít do nemocnice. Ale skutečnost, že se ve zdravotnickém zařízení nachází fast food, dělá z tohoto vtipu realitu. Některé nemocnice, např. ta v Des Moines má fast foodovou restauraci McDonald’s a zdá se, že vedení nechce změnu.

Jak se dalo čekat – nemocnice si prošla podrobnou prohlídkou za toto rozhodnutí. Objevily se projevy nesouhlasu z celostátní organizace kritizující fast foody Corporate Accountability International, která požádala nemocnici, restauraci zavřela, skupina řekla:
„Vaše nemocnice je používána jako součást komplexní marketingové strategie McDonaldu, strategie, která je jednoznačně v rozporu s cíli zdravotnického zařízení.“

V reakci vedení nemocnice řeklo:
„McDonald je alternativou pro návštěvníky a členy rodiny na večeři ve známém prostředí, která je komfortní zejména pro děti během stresujících časů. McDonald nabízí celou řadu možností, včetně zdravých potravin, jako jsou saláty, a poskytuje údaje o výživové hodnotě pro své zákazníky.“

Saláty z McDonaldu, které jsou údajně zdravé, obsahují dvě ingredience známé jako koriandrová a pomerančová poleva. V těchto polevách je propylenglykol – chemická látka, která není legální v kočičím jídlem, protože nebyla dosud prokázána jako bezpečná.

Měli by nemocní lidé jíst jídlo kompletně bez vitamínů a živin a které navíc místo energie obsahuje toxické látky? Lidské tělo a mysl fungují na základě vitamínů, minerálů a živin z opravdového jídla. Fast foody zvyšují riziko depresí, obezity a vedou k závislosti. Takové mrtvé potraviny nepomáhají zdravotní rekonvalescenci ani nemají pozitivní účinek na lidské tělo.

Překlad článku Fast Food America: Hospitals Serving Up McDonald’s to Patients
http://naturalsociety.com/fast-food-america-hospitals-serving-up-mcdonalds-to-patients/


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Zajímáte-li se o problematiku zdraví, zdravé výživy apod., pak se přidejte k facebookové stránce Zdravie a zdravá výživa.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *