Důkazy nanovláken BioAPI

(Free Pub) Tato stránka vás nebude zatěžovat vědeckými detaily nebo patenty v oblasti nanotechnologií. Nejsem nanotechnologický inženýr. Pokud chcete další informace, pak byste následujících deset let nic jiného nečetli. Na tohle všechno se dají snadno najít patenty.

Prvních pár příkladů ukazuje náklad na nanovlákně. Barevná vlákna jsou jen příklady toho, co můžete vidět a poslední příklad je Petriho miska s nanovlákny z běžné osoby, jako jste například vy. Tato vlákna jsou 200krát zvětšená, jakýkoliv standardní mikroskop vám dovolí tato vlákna vidět. Některá vlákna se sama pohybují, svým způsobem se vrtí.

Právě teď jsou tato vlákna ve vašem těle a mozku. Všechna vlákna jsou viditelná pouhým okem, ale jen stěží, při určité vlnové délce (ultrafialové záření). Více informací o nanovláknem a jak je získat z vašeho těla naleznete doel na této stránce.

Toto je nejúžasnější obrázek, který ve svém životě uvidíte. Jde o subjekt ve fázi 2 s nanokamerou v levém oku. Jde vidět pouze při určité vlnové délce světla. Každý na planetě má v sobě nanoimplantáty a může být sledován a jeho mysl být ovládána na požádání. Lidé ve fázi 2 mají navíc další implantáty, což způsobuje, že může být také ovládáno jejich tělo.

Nanocamera

Zde jsou k dispozici další informace o očních nanoimplantátech. Tento první příklad ukazuje vlákno, které bylo nalezeno ve vodě v rybníce, pokud si to pamatuji správně. Taková vlákna obvykle vdechujete. Všimněte si nákladu, který se zdá být úplně k ničemu.

vlákno
vlákno

Vlákno s jiným nákladem. Další obrázek je větší verze tohoto.
vlákno

Další vlákno s jiným nákladem, z nějakého důvodu má náklad barvu.
vlákno

Z nějakého důvodu jsou některá vlákna červená, nebo modrá.
vlákno

Červené vlákno.
vlákno

Toto je ukázka nejběžnějšího vlákna, na které narazíte. Je průhledné, delší a vpadá neškodně. Všechna vlákna jsou vidět obyčejným levným mikroskopem. Některá vlákna se dokonce sama pohybují – pokud se budete dlouho dívat, uvidíte, jak sebou škubají.
vlákno

Důkaz spojující chemtrailsová nanovlákna s vaším tělem je zde. Vymáchejte v puse červené víno, abysta dostali vlákna z ústní dutiny. Pak se na to podívejte pod mikroskopem a uvidíte stejná vlákna, jako jsou ta ve vodě z rybníka. Ale pozor, rychlé vypláchnutí nefunguje, musíte nechat kyselost červeného vína, aby se trochu vsákla do vašich úst. Víno vlákna obarví. Kloktejte, párkrát to zopakujte a začnete je vidět. Tento obrázek je v Petriho misce.
Petriho miska

Clifford Carnicom je průkopníkem ve výzkumu nanovláken s chemtrails, porovnává to, co vychází z vašich úst s tím, co je v dešťové vodě. Je to ta samá věc.

Částečný překlad článku BioAPI physical evidence from chemtrails
http://www.dataasylum.com/bioapi-physical-fibers-evidence.html


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Zajímáte-li se o problematiku zdraví, zdravé výživy apod., pak se přidejte k facebookové stránce Zdravie a zdravá výživa.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda.

4 Responses to Důkazy nanovláken BioAPI

 1. dedalebeda says:

  Zdravim, je to totez co Morgelonova choroba?
  Tusim u sebe ze mam oboji.
  Nejsem zadny santus, pecuji o sobe. Pred par lety, tusim 4-6let zpet jsem na sobe zacal pozorovat ze mi nekontrolovatlne zacinaji rust vlasy bílé, až průhledne. Rekl bych ze temer totozne jako tyto „vlakna“. Rostou daleko rychleji nez obyc. vlas. Je nejaka sance jak to ze sebe dostat? Nebo je resenim jen smrt?
  Je to hnus damy a panove co na tu na te planete delaji. Nejradeji bych se nekam odstehoval, ale kam, kdyz je to globalni :( totalni bezmoc. preji hezky den.

 2. Lubos says:

  je mi ta luto okamzite si objednaj MMSko, je to jedina znama vec co pomaha na fyzickej urovni…jedine ze by si poznal nejakeho liecitela ale MMS je fakt jedina volba, prajem skore „uzdravenie“ :) nech sa dari alebo kup brokovnicu a chod ich vystrielat vsetkych

 3. branko says:

  Co tym chcel, basnik povedat,mame nanovlskna-dobre..a co teraz,hrozi nam preto nieco.??

 4. Sýr says:

  Zjišťujte si informace a sami najdete odpověď.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *