Američtí vojáci nacvičují invazi do Íránu s arabskými spojenci

(Free Pub) Kolem 12 000 vojáků z více než 19 zemí zažívá masivní vojenské cvičení k na Blízkém východě.

Spojené státy, Saúdská Arábie a Jordánsko jsou s evropskými spojenci jen částí zemí, které se účastní tohoto měsíc dlouho cvičení Eager Lion 2012, které končí tento týden.

Ačkoli bylo cvičení drženo pod pokličkou, není žádným tajemstvím, že tyto státy strávily minulý měsíc spoluprácí prostřednictvím falešných bojových cvičení a komplexních tréninků. Některé zdroje ze zámoří však hlásí, že 3 000 vojáků společně s americkými silami provedly simulované přistání a útok na Írán, příprava Ameriky a jejích spojenců na válku, která je každým dnem pravděpodobnější.

Zpravodajské zdroje tvrdí, že američtí vojáci a další síly nedávno provedly přistání na jordánské pláži, po které následovalo vojenské obsazení opevněných horských základen a velitelských stanovišť. Cvičení mělo za cíl napodobit útok na Írán.

Částečný překlad článku US troops imitate invasion of Iran with Arab allies
http://rt.com/usa/news/us-troops-iran-exercise-490/


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Zajímáte-li se o problematiku zdraví, zdravé výživy apod., pak se přidejte k facebookové stránce Zdravie a zdravá výživa.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *