Zombie Apokalypsa: Nahý muž v Miami doslova snědl jinému člověku kus tváře, pak byl zastřelen policií

(Free Pub) (NaturalNews) Dlouho očekávaná „zombie apokalypsa“ již možná probíhá v Miami, kde lidská zombie – bezmyšlenkovitý nahý muž – byla nalezen policí, jak doslova hodovala na tváři jiného nahého muže. Tato událost byla ohlášena CBS Miami, kde se tvrdí:

„Miamská policie zastřelila muže na MacArthur Causeway Saturday, policejní zdroje řekli pro CBS4, že neměla na výběr. Nahý muž, kterého policie zastřelila, se snažil žvýkat obličej jiného nahého muže a odmítl v tom přestat. Policejní zdroje to nazvaly nejpříšernější věcí, jakou kdy policisté viděli.“

Zombie

Policisté jednou vystřelili na zombie, ale ta pokračovala v hodech na tváři druhého muže. Policisté byli donuceni vystřelit znova a tím muže zabili. Pak se snažili pomoct oběti, která měla už většinu tváře pryč.

Zde je obrázek z videa, které zachytilo tento incident:

Zombie apokalypsa začíná
Jsme nyní svědky vzestupu zombie? Lidé, kteří jsou vystaveni fluoridu, aspartamu, psychiatrickým lékům, vakcínám, drogám z ulic nakonec končí s lobotomií vývojově novějších částí mozku. Vakcíny způsobují extrémní neurologická poškození, některé jsou vyrobeny z agresivních virů, které doslova požírají určité oblasti mozku…výsledkem je biologická lobotomie.

To co pak zbude z mozku je nazýváno „plazím mozkem„, neboli „zombie mozkem“. Tento mozek nemá morálku a logiku. Zná jen hlad, sex, násilí a strach. Je zcela zaměřen na sobecké potřeby a nemá schopnost vážit si druhých.

„Amerika se stává národem zombie,“ řekl investigativní novinář Jim Marrs. Ve skutečnosti chtěl vyslovit jméno své nejnovější knihy „Zombie Nation“ (Národ zombie).

Jeden z mých zbrojních, bývalý odstřelovač od mariňáků z Iráku, mi nedávno řekl: „Víte, proč se zombie apokalypsa nestane?“

„Ne, nevím,“ řekl jsem mu.

„Protože chci,“ usmál se.

On je hardcore, a není sám. Mezi komunitou vlastníku střelných zbraní a sportovních střelců je myšlenka blížící se zombie apokalypsy zakořeněna v jejich kultuře. Prominentní výrobce munice Hornady dokonce představil vlastní řadu munice, která je speciálně navržena pro ničení mozků zombie.

Nazývá se „Zombie Max Ammo“, zde je video: http://www.youtube.com/watch?v=bQWb-5nblx4

Zombiefikace Ameriky
Myslím, že si většina lidí hluboko v sobě uvědomuje, že se náš civilizovaný svět hroutí. Zahození práva a zdravého rozumu v USA (a také ve Velké Británii) je jedním z několika znamení, zde jsou další:

– Zvyšující se množství zpráv o lidech, kteří vběhnou pod kola osobních a nákladních automobilů, když posílají SMSky.

– Zvýšené množství bizarních zpráv o lidech, kteří „řídí spící“ a pak se náhle probudí a zjistí, že sami jezdí v noci ve svém voze.

Atd.

Částečný překlad článku Zombie apocalypse becomes reality in Miami as police shoot naked, mindless man literally eating the face off another man
http://www.naturalnews.com/035990_zombie_apocalypse_Miami_police.html


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Zajímáte-li se o problematiku zdraví, zdravé výživy apod., pak se přidejte k facebookové stránce Zdravie a zdravá výživa.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat