20 syrských vojáků popravených v Aleppu (VIDEO)

Dvě amatérská videa byla v pondělí umístěna na YouTube, ukazují fotografie 20 mrtvých syrských vojáků se zavázanýma očima a spoutanýma rukama. Údajně byli popraveni povstalci v severním městě Aleppo.

Video ukazuje muže oblečené do vojenského oblečení táhnoucí se po cestě se zkrvavenými hlavami na chodníku.

Muži, kteří se zdají být povstaleckými bojovníky, jsou pak zobrazeni, jak drží útočné pušky a nazývají muže „Assadovými psy“.

Nebylo možné ověřit pravost videa.

Muž mimo kameru natáčení auto s názvem brigády napsané na kapotě a řekl: „Suleiman al-Farisi brigáda zabila několik členů státní bezpečnosti“.

Suleiman al-Farisi brigáda je jednou z několika jednotek z okolních provincií blízko Aleppa, které bojují proti režimu Assada.

Rami Abdulrahman, vedoucí londýnského opozičního watchdogu jménem Syrian Observatory for Human Rights, řekl agentuře Reuters, že mu čtyři lidé v Aleppu řekli o tomto incidentu, podle nich k němu došlo v pátek nebo v sobotu.

„Vojáci byli ze čtvrti Sekenat Hanano, ale byli zabiti ve čtvrti Sabaa Baharat,“ řekl agentuře Reuters telefonicky.

Více než 27 300 lidí již údajně zemřelo při povstání s cílem svrhnout prezidenta Bašára al-Assada, které trvá více než 17 měsíců.

Jak násilí pokračuje, OSN dosáhla diplomatické slepé uličky v Sýrii.

V pokusu o zastavení násilí v Sýrii, začal nový vyslanec OSN-Arab League Lakhdar Brahimi – který nahradí Kofih Annana – svou první misi při návštěvě Káhiry.

Překlad článku 20 Syrian soldiers executed in Aleppo (GRAPHIC VIDEO)
http://rt.com/news/syria-massacre-video-execution-819/


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *