Vědci ve Vietnamu objevili druh ryby s penisem pod hlavou (FOTO)

Rozšiřujte tento článek po světě. Přeposílejte a umísťujte jej na Facebook. Děkujeme!

(Free Pub) Nový druh ryby objevili ve Vietnamu, je jen 2 cm dlouhý, ale má jedinečnou vlastnost. Tato ryba má pindíka na neobvyklém místě: na hlavě.

Vědci zatím nechápou evoluční původ neobvyklého umístění rybího reprodukčního systému.

Jedna teorie předpokládá, že „bilaterálně asymetrický orgán“ pod krkem je „pro držení nebo sevření samičky a vnitřní oplodnění vajíček.“ Drtivá většina druhů ryb oplozuje svá vajíčka mimo tělo samice.

Phallostethus cuulong – vědecký název ryby – se stala 22. členem rodiny Phallostethidae, skupiny malých, štíhlých a téměř průhledných ryb, které žijí ve vodách jihovýchodní Asie.

Nový druh byl poprvé objeven v blízkosti řeky Mekong v červenci 2009 japonským vědcem Koichi Shibukawou. Podařilo se mu ji chytit do sítě a začal ji zkoumat společně s kolegy z vietnamské univerzity ve městě Can Tho.

Objev ryby s pinďourem na hlavě se objevil ani ne měsíc poté, co biologové v Amazonii objevili beznohého obojživelníka, který měl tělo ve tvaru šulina.

Překlad článku Scientists discover ‘penis-headed’ fish in Vietnam (PHOTOS)
http://rt.com/news/penis-headed-discovered-vietnam-865/


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda.

1 Responses to Vědci ve Vietnamu objevili druh ryby s penisem pod hlavou (FOTO)

  1. zu1 says:

    A pak, ze evolucni teorie je podvod..! Ja bych to bral, hned pod jazykem…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *