Starostu v Texasu zabil osel

Rozšiřujte tento článek po světě. Přeposílejte a umísťujte jej na Facebook. Děkujeme!

(Free Pub) Starosta v Texasu byl zabit svým 230 kg těžkým oslem, který ho pošlapal a pokopal.

Starosta Hollywood Park jménem Bill Bohlke, 65 let, byl nalezen mrtvý na své farmě v pondělí večer, minimálně 10 hodin poté, co na něj zaútočil osel. Starosta měl několik oslů, ale ten útočící byl pravděpodobně ten agresivní samec, kterého měl na ranči.

„Osli mohou být velmi agresivní a naštvaní, někdy to způsobuje samice v říji,“ řekl vrchní zástupce okrsku Atoscosa jménem David Soward. „Pravděpodobně nikdy nezjistíme, co osla k tomuto činu dohnalo, ale víme, o kterého osla jde na základě důkazů z místa činu a z důkazů na těle osla.“

Starostova manželka zpočátku vyjádřila znepokojení nad manželovým zmizením, když se nevrátil domů po kontrole svých zvířat.

„Miloval svá zvířata. Miloval farmaření,“ řekla sousedka Sandra Wilsonová. Poté, co několik sousedů začalo hledat zmizelého starostu, tak našli jeho auto s otevřenými dveřmi a běžícím motore hodiny po útoku. Vedle vozidla leželo tělo mrtvého starosty.

Rodina se rozhodne, co udělá s agresivním oslem. Městská rada se mezitím rozhoduje, koho jmenuje novým starostou. Bohlke byl ve své funkci teprve od května.

Překlad článku Texas mayor killed by huge pet donkey
http://rt.com/usa/news/texas-mayor-killed-donkey-986/


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *