Užitečné vlastnosti borůvek

Čtěte také: Mocné borůvky

(Free Pub) Borůvky společně s dalšími druhy ovoce nabízejí ohromující přínos, který může zlepšit zdraví každého z nás. Toto kouzelné ovoce má jednu z nejvyšších úrovní antioxidantů a nabízí i množství živin, které podporují váš mozek a vaše tělo. Je velká škoda, že i přes tyto ohromující přínosy vám doktoři borůvky nikdy nepředepíšou i přes nebezpečí farmaceutických léčiv a jejich vedlejších účinků.

Borůvky

Borůvky obsahují silný antioxidanty známé jako polyfenol, které ve skutečnosti pomáhají při všech nemocích. Dobrá zpráva pro každého – borůvky pomáhají i při hubnutí. Jedna studie od Shiwani Moghe, výzkumnice z Texas Woman’S University, ukazuje, že polyfenoly zabraňují růstu tukových buněk. Zjistila, že vysoké dávky polyfenolů snížily u myší počet tukových buněk o 27%.

Borůvky, stejně tak jako další ovoce obsahující antioxidanty, byly potravou pro lidi po celé generace, aniž by se vědecky vědělo o jejich prospěšných zdravotních účincích. Výhod borůvek a antioxidantů je obecně velmi hodně a jsou skutečnou hrozbou pro medicínský establišment.

Kdyby lidé konzumovali zdravé potraviny bohaté na antioxidanty, pak by se léky, ať už na předpis či ne, téměř nepoužívaly – a to by snížilo farmaceutickému komplexu zisky. Antioxidanty pomáhají téměř každému zdravotnímu stavu, zde jsou nějaké věci, pro které jsou nápomocné:

– Zpomalení procesu stárnutí snížením poškození volnými radikály.
– Boj proti rakovině.
– Ochrana srdce a jater.
– Snížení krevního tlaku.
– Prevence onemocnění koronárních tepen.

Některé antioxidanty, zejména polyfenoly a flavonoidy, jsou studovány několik posledních desetiletí. Tolik užitečných informací o antioxidantech spatřilo světlo světa, že je divu, proč je nevyužívají všichni. Přístup k těmto informacím je dnes důležitější než kdy jindy, ještě před deseti lety byly přírodní potraviny běžnou součástí stravy.

Tak začněte využívat výhody borůvek a dalších potravin bohatých na antioxidanty. Skvělé potraviny pro hubnutí, které jen tak v běžné stravě nenajdete.

Překlad článku Experience the Great Benefits of Blueberries
http://naturalsociety.com/blueberries-may-help-fight-obesity-study-finds/

Čtěte také: Mocné borůvky


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda.

1 Responses to Užitečné vlastnosti borůvek

  1. Pingback: Užitočné vlastnosti čučoriedok | Podstatné.sk

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *