USA straší útokem Izraele na Írán, může nastat každou chvílí

(Free Pub) Stát Izrael může zahájit vojenský útok na Írán každou chvíli, píše izraelský televizní kanál Channel 10 News.

Channel 10, deset let stará vysílací síť s mezinárodní distribuci, hlásí, že úřady ve Spojených státech tento týden diskutovaly o hrozícím izraelském útoku na Írán. Zprávy se objevily poté, co izraelský premiér Benjamin Netanjahu vytvořil alianci s Šaulem Mofazem, vůdcem největší opoziční strany.

Když už mluvíme o dohodě nimi, tak Netanjahu řekl, že nová aliance stabilizuje vládu v zemi. Britský Independent dodává, že vztah nainstaluje „velící mandát“ pro Netanhau: „Měl by ses rozhodnout k úderu proti Íránu.“

Ve Spojených státech se mnozí obávali, že je jen otázkou času, než takový útok nastane. Teprve nyní se však špičkoví američtí představitelé údajně snaží najít způsob, jak zabránit bezprostřednímu útoku.

Israel National News hlásí, že úder by mohl být proveden v „každém okamžiku.“ Channel 10 ve své zprávě dodává, že nezveřejňované zdroje s vazbami na vládu USA říkají, že má Washington strach, že aliance Netanjahu / Mofaz spojuje dva vlivné stranické vůdce, kteří oba upřednostňují útok na Írán.

Oba muži uvedli, že mají mnoho společných prvků mezi nimi, pokud jde o otázky, které zahrnují Írán. Oba muži uvedli, že mají mnoho společných prvků, pokud jde o otázky, které zahrnují Írán. Izraelský ministr obrany Ehud Barak ohlásil, že ve prospěch útoku na Írán, spíše dříve než později. Útok se zdá bezprostřední, američtí představitelé údajně hledají dohodu, která by zabránila válce v nadcházejících týdnech.

Začátkem letošního roku byly plány pro americko-izraelské společné protiraketové cvičení odsunuty, což vyvolalo mnoho spekulací, zda jsou oba národy schopny vzájemně spolupracovat v případě útoku na Írán.

Částečný překlad článku US fears Israeli attack on Iran at ‚any moment‘
https://rt.com/usa/news/us-attack-iran-strike-036/


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Zajímáte-li se o problematiku zdraví, zdravé výživy apod., pak se přidejte k facebookové stránce Zdravie a zdravá výživa.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda.

2 Responses to USA straší útokem Izraele na Írán, může nastat každou chvílí

  1. Pavel says:

    Rekl bych, ze jste nazev clanku spatne prelozili. „Fears“ v tomto pripade znamena obavat se… to jen tak na okraj

  2. jani says:

    Text by chtěl korekturu… jsou tam i hrubky… i když forma není tak důležitá jako obsah, tak to vypadá lépe…

    … úřady diskutovaly o hrozícím …

    jdena věta je tam dvakrát, a i jinak je to hodně kostrbaté…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *