Smrtící hliník ve vakcínách

(Free Pub) Očkovaní podkožními injekcemi se používalo poslední století kvůli teorii, že vakcíny zlepšují váš imunitní systém a chrání vaše tělo před smrtícími viry. I když se to zdá jako legitimní důvod pro očkování, tak bohužel jsou tyto vakcíny mnohdy škodlivější a nebezpečnější než užitečné.

Vakcína

Nedávná zpráva v Journal of Trace Elements in Medicine and Biology zjistila, že hydroxid hlinitý, hlavní na kovu založený adjuvant (látka zvyšující účinek antigenu), může způsobit předávkování hliníkem v místě injekce vakcíny.

V této zprávě 45-letá žena měla vakcínou způsobený podkožní pseudo lymfom, ošklivou kožní lézi složenou z lymfocytů, makrofágů a dendritových buněk v kůži na buněčné úrovni. Biopsie kůže v místě vpichu injekce odhalila shluk hliníkových usazenin v makrofágách. Vzorek kůže porovnaný s kontrolní skupinou měl 150krát více hliníkových usazenin, což je velmi alarmující.

Zpráva uvádí: „Vzhledem k patologii pacienta a vysokých koncentrací hliníku v biopsii kůže si autor přeje upozornit na použití solí hliníku jako adjuvantu ve vakcínách. Možné uvolnění hliníku může vyvolat další následky – toxicita tohoto kovu.“

Pokud se zabýváte očkováním, tak vězte, že je tato obava na místě. Adjuvanty ve vakcínách jsou mainstreamovými lékařskými profesionály považovány za zdravé a stojící za risk, ačkoliv mnoho z nich ví o jejich toxicitě pro člověka v každém věku.

Existují také zprávy o hliníkových adjuvantech, které jsou spojeny s vážnými onemocněními dětí, s dětskými úmrtími. Pokud se zajímáte o vakcíny, tak se naučte co dělat ještě před a po obdržení vakcíny a jak blokovat imunitní odpověď.

Překlad článku Aluminum in Vaccines Found to be Deadly for Children and Adults Alike
http://naturalsociety.com/aluminum-in-vaccines-found-to-be-deadly-for-children-and-adults-alike/


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda.

1 Responses to Smrtící hliník ve vakcínách

  1. NEOCKOVAT!!!! says:

    Jak muze clovek verit prumyslu, ktery se vam pokousi do tela dostat jedy jako hlinikove soli anebo treba squalen?! Rtut je beznou soucasti vakcin, pricemz nam zakazuji teplomery… Formaldehyd je zakazan v zemedelstvi, ale proti prime davce do krve nikdo nic nema… NEOCKOVAT!!!! Mate-li trochu toho IQ- NEOCKOVAT!!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *