USA a Čína tajně testují GMO rýži na dětech

Místo toho, aby byly geneticky modifikované potraviny testovány řádnými zkouškami, jak spotřebitele mnoho let požadují, tak se zdá, že se americké ministerstvo zemědělství (USDA) ve spojení s čínskou vládou rozhodlo tajně testovat nejnovější geneticky modifikovanou (GMO) rýži na čínských dětech.

Co je obzvláště zajímavé je fakt, že se agentury rozhodly, že vůbec potřebují testovat tuto rýži po tvrzení, že jsou GMO rýže a všechny ostatní GMO produkty prakticky shodné s přírodními potravinami.

Nyní byl pod taktovkou čínských zdravotních úředníků odhalen (díky korespondenci Greenpeace s čínským Centrem pro kontrolu nemocí) probíhající výzkum.

USDA se snaží zkoumat účinky GMO rýže na malé děti, tato rýže je také známá jako geneticky modifikovaná „zlatá rýže“.

Krátce poté, co se tato zpráva objevila, tak čínská verze Twitteru explodovala rozhořčeními nad tím, jak se čínské vládní organizace snaží tuto studii bagatelizovat. Mluvčí Tufts University (kde se tato rýže vyvíjí) prohlásil, že neexistuje záznam, že by šlo o něco nehumánního a neetického.

Překlad článku US and China Caught Secretly Testing GMO Rice on Children
http://naturalsociety.com/us-china-caught-secretly-testing-gmo-rice-on-children/


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *