Syrští „rebelové“ podřízli hrdla 16 civilistům (VIDEO)

Rozšiřujte tento článek po světě. Přeposílejte a umísťujte jej na Facebook. Děkujeme!

(Free Pub) Video není vhodné pro slabší povahy a osoby mladší 18 let!!!

Syrští „rebelové“ podřízli hrdla 16 civilistům a pak jejich mrtvoly natáčí a tvrdí o nich, že to provedli Syrští vojáci. Videa, kvůli šokujícímu obsahu jsou z youtube neustále mazána. (+18!!!)

„Rebelové“ z FSA v Douma podřízli hrdla 16 muž ů obviněných z toho, že jsou vládní stoupenci. Důkazy jsou obsaženy ve dvou samostatných videích. Jedno ukazuje oběti před jejich smrtí. Oni byli zajati povstalci a tvrdí, že jsou „Shabiha“ a policisté.

Další video, také od opozičních aktivistů, které má ukazovat oběti masakru provedeného provládními milicemi, ale ukazuje těla stejných mužů, dříve viděných v zajetí syrských rebelů. Jsou vidět pouta a jejich hrdla byla podříznuta. Skutečnost, že mrtví muži byli ve skutečnosti vězňi FSA dokazuje, že nejen, že syrští „rebelové“ zabili 16 neozbrojených mužů, ale že se také pokoušejí svalit vinu za zvěrstva na vládní síly.

K masakru došlo k 17.srpnu 2012 na okraji města Douma asi 10km severozápadě Damašku.


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda.

1 Responses to Syrští „rebelové“ podřízli hrdla 16 civilistům (VIDEO)

  1. Pingback: Noviny The NY Times zametají zmínku, že CIA vyzbrojuje tzv. Svobodnou syrskou armádu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *