Studenti v Texasu budou monitorováni mikročipy

Čtěte také:
Návod na boj proti čipové totalitě

(Free Pub) Pokud to není dobré ani pro psa, pak to není dobré pro dítě, že? Školní okrsek v Texasu bude hlídat své studenty mnohem lépe, ale ne s pomocí dalších učitelů. Místo toho bude každý žák sledován mikročipy.

Úředníci v Northside Independent School District na venkovském okrsku Bexar v Texasu schválili plán sledovat studenty chodící po chodbách pomocí identifikačních karet v jejich kapsách, které jsou vybaveny RFID mikročipy.

Pomocí RFID budou učitelé schopni sledovat pohyb více než 6 000 studentů ve dvou vybraných školách. Pokud pilotní program uspěje, tak má okrsek v úmyslu rozšířit sledovací systém na všech svých112 škol celkem téměř se 100 000 studenty.

Částečný překlad článku Students in Texas to be monitored with microchips
http://rt.com/usa/news/texas-microchips-school-district-262/


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Zajímáte-li se o problematiku zdraví, zdravé výživy apod., pak se přidejte k facebookové stránce Zdravie a zdravá výživa.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda.

3 Responses to Studenti v Texasu budou monitorováni mikročipy

  1. Prister says:

    tomu sa hovori pomale a tiche uskutocnovanie planu NWO :(

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„Čas si vymysleli lidé, aby věděli, od kdy do kdy a co za to.“ Jan Werich