Psychologická operace připravuje Američany na armádu v ulicích (VIDEO)

Rozšiřujte tento článek po světě. Přeposílejte a umísťujte jej na Facebook. Děkujeme!

(Free Pub) US Special Operations Command (USSOC) provedlo „školící cvičení“ v Minneapolisu. Americké ozbrojené síly aklimatizují americkou veřejnost na přítomnost armády, stejně jako na trénování vojáků v ulicích amerických měst v manipulativní snaze obejít Posse Comitatus.

Místní policie a Federal Aviation Administration (FAA) spolupracovali, podle úřadů rozhodli o době cvičení a umístění a široká veřejnost si nebyla vědoma těchto válečných cvičení, dokud se neobjevili nad jejich hlavami na obloze.

USSOC uvedlo: „Pokud vidíte vojenské vrtulníky létající nízko nad Minneapolis, nelekejte se. Jde jen o trénink v městském prostředí. US Special Operations Command bude provádět cvičení až do začátku září. Tento týden je to pomocí vrtulníků, včetně Black Hawk.“

Cvičení boje ve městě ministerstva obrany se týkalo obyvatel Coconut Grove v okrsku Miami-Dade. Po půlnoci by mohla být slyšet střelba, výbuchy a přelety vrtulníků nad mrakodrapy.

Místní mainstreamová média hlásila:
„Miamská policie pomáhal při dohledu na cvičení – byli instruováni, aby mlčeli o cvičení až do pozdního pondělí z bezpečnostních důvodů. Policie v průběhu cvičení také zablokovala silnice kolem Grand Bay.“

V Plainville a Worchesteru v Massachusetts byli překvapení občané svědky toho, jak „vrtulník přistál na budově školy Wood School pozdě v noci, vypadalo to, jako kdyby šlo o simulaci zadržení bin Ládina.“

Obyvatelé viděli přistávat vrtulníky blízko Worcester Auditorium Memorial na Lincoln Square. Místní noviny byly zaplaveny „telefonními hovory a e-maily…lidé se ptali, co se děje.“

Místní policie tvrdí, že si nebyla vědoma cvičení.

Mluvčí americké armády provedla poloviční omluvu za způsobené nepříjemnosti a nepředvídané rušení.

Mainstreamová média nyní hlásí, že americké letectvo trénuje s personálem ruského a kanadského letectva ve společném protiteroristickém cvičení…simulace společné reakce na letadlo unesené teroristy v mezinárodním vzdušném prostoru.

Anonymní zdroje tvrdí, že spatřily ruské vojáky v Coloradu na základně Fort Carson, trénovali střelbu na terče.

Částečný překlad článku Urban Warfare Drills: Psy-Op Acclimating Americans to Military on US Streets
http://www.activistpost.com/2012/08/urban-warfare-drills-psy-op-acclimating.html


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda.

1 Responses to Psychologická operace připravuje Američany na armádu v ulicích (VIDEO)

  1. Pingback: Psychoterapie Praha » Blog Archive » Psychologická operaci přípravy Američan na armádu v ulicích …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *