Pentagon připravuje „vzdušné tankování“ pro izraelská letadla útočící na Írán

V dramatickém obratu Izrael ukázal, že to Washington s vojenským zákrokem proti íránskému jadernému programu myslí vážně. Pentagon ve čtvrtek 1. března oficiálně zveřejnil, že „se připravují vojenské možnosti poskytování tankování pro izraelské letouny a útoky na pilíře íránského režimu“.

Patří mezi ně islámské revoluční gardy a jejich elitní Qods Force, pravidelné íránské vojenské základny a ministerstvo zpravodajství a bezpečnosti. Úředníci hovořili pod podmínkou anonymity o Washingtonu a možné společné vojenské akci s Izraelem proti Íránu.

Již dříve Izrael požádal Obamovu vládu, aby konečně zakročila vůči íránskému jadernému programu. Izraelský ministr obrany Ehud Barak odletěl do Washingtonu, aby se pokusil s americkým ministrem obrany Leonem Panettou vymyslet další kroky.

Částečný překlad článku Pentagon prepares “aerial refueling” for Israeli planes striking Iran
http://theextinctionprotocol.wordpress.com/2012/03/01/pentagon-prepares-aerial-refueling-for-israeli-planes-striking-iran/


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Zajímáte-li se o problematiku zdraví, zdravé výživy apod., pak se přidejte k facebookové stránce Zdravie a zdravá výživa.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda


Registrací na této stránce a vyděláváním podpoříte náš web:
mLink.cz - časově cílené zpětné odkazy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *