Patnáct zabitých a 200 zraněných při střetech v Pákistánů kvůli protiislámskému filmu (FOTO, VIDEO)

[ hana-code-insert ] 'flattr' is not found

Patnáct lidí bylo zabito a dalších 200 zraněno v pátek poté, co deseti tisíce demonstrantů vyrazili do ulic, aby protestovali proti antiislámskému filmu. Policie střílela slzný plyn a ostrou munici, aby vzbouřence rozehnala.

Ve městě Karáčí došlo ke dvanácti úmrtím.

Počet zraněných v Karáčí, Péšávaru a Islámábádu se vyšplhal na 195 lidí.

V Péšávaru byl zabit řidič vozu pákistánské televize, když ho zasáhla policejní kulka. Také byl zabit demonstrant při jiné demonstraci.

Několik stovek demonstrantů zapálilo dvě kina a městskou hospodářskou komoru, ničili obchody a auta. Policie použila obušky, aby odrazila demonstranty. Později v ten den se desetitisíce demonstrantů shromáždily v jedné z městských čtvrtí a vyzývali k popravě tvůrců filmu.

Dvanáct lidí zemřelo ve městě Karáčí. Ozbrojení demonstranti stříleli na policii, zabili jednoho důstojníka a zranili jiného. Členové stejné skupiny zapálili dvě kina a banku.

Částečný překlad článku Fifteen killed, about 200 injured as Pakistanis clash over anti-Islam film (PHOTOS)
http://rt.com/news/pakistan-prophet-protest-killed-633/

[ hana-code-insert ] 'flattr' is not found


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *