Moskva utratí 723 miliard dolarů za vojenská letadla

Rozšiřujte tento článek po světě. Přeposílejte a umísťujte jej na Facebook. Děkujeme!

(Free Pub) Ruské letectvo získá 1 600 nových válečných letadel a vrtulníků do roku 2020, oznámil prezident Vladimir Putin. Program bude stát Moskvu zhruba 723 miliard amerických dolarů.

„Jedná se především o zajištění sil nejmodernějšími technologiemi,“ řekl Putin na letecké show v Moskvě k blížícímu se stému výročí ruského letectva.

„Více než 600 nových letounů a tisíc helikoptér bude v provozu do roku 2020 – nemluvě o vylepšeních již existujících systémů.“

Putin poděkoval dělníkům v průmyslu za pomoc letectví, za to, že „snášeli těžké časy v devadesátých letech a na začátku 21. století.“ Dodal také, že role letectva v ruských ozbrojených silách se bude zvětšovat.

Renovace se bude týkat především dálkového strategického letectví, taktického letectví, armádního letectva, zavedení vysoce přesné výzbroje, zavedení obranných systémů elektronického boje a systémů bezpilotních průzkumných letadel.

Putin zdůraznil, že mnoho z těchto plánovaných prací už začalo.

Překlad článku Moscow to spend over $720 bln on new military aircraft
http://www.rt.com/news/air-force-renovation-putin-459/


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat