Média v USA démonizují survivalisty a preppery

(Free Pub) Stát Washington podezříval muže na útěku z vraždy své manželky a dcery a byl loven ve svém podzemním bunkru jednotkou SWAT až do své smrti.

Survival

Článek na Fox News líčí podrobnosti, 41 letý Peter Keller a jeho úkryt v podhůří Cascade má pozornost jako „survivalista“, což je spojeno s tím, že byl hledán za dvojnásobnou vraždu.

Bohužel toto prohlášení odráží rostoucí chór těch, kteří ve velkých médiích démonizují survivalismus a dokonce i preppery.

FOX News věnuje slušné množství prostoru k ideologii:
„Podle soudních dokumentů se Keller připravoval na konec světa a měl v lese zásoby zbraní a potravin. Byl také popsán lidmi, kteří ho znali, jako survivalista s odporem vůči autoritám.“


Chcete přežít ekonomický kolaps? Být připraven na cokoliv? Chcete žít v souladu s přírodou? Pak se přidejte do naší facebookové stránky Přežijeme a dovíte se více!


Jako kdyby survivalismus sám o sobě byl důvod pro to někoho obklíčit jednotkou SWAT. Zpráva také uvádí některé vybavení, které měl k dispozici, opět, nepřímo aby to poukazovalo, jak zabil svou ženu a dceru:
„Keller vlastnil pistole, pušky, tlumiče a neprůstřelnou vestu, řekl detektivům jeden z jeho kolegů z IT firmy.“

Kořeny sahají až ke zprávám z Joint Terrorism Task Force během vlády Clintona – některé ideologie byly identifikovány jako potenciální ohrožení pro zbytek společnosti. Konkrétně jsou zmíněni ti, kteří věří v apokalypsu a konec světa. Přirozeně na to navazuje to, že dělají přípravy na základě takového přesvědčení. Zdroj: http://www.activistpost.com/2012/03/total-information-awareness-reborn.html

Popularita pořadu Doomsday Preppers poukazuje na „šílený“ životní styl těch, kteří se připravují na scénáře jako je EMP útok, jaderná válka, atd. Je očividné, že se snaží tyto osoby zesměšnit.

Mezitím se vlády po celém světě připravují na tyto scénáře, protože i nadále se zásobují municí, budují podzemní základny a bunkry a vytváří opevněná vaulty pro semena rostlin.

Je to probíhající dvojí metr zobrazený korporátními médii, která vidí vládní přípravu na katastrofy jako zcela normální a logickou, zatímco jednotlivci, kteří staví bunkry, syslí potraviny a zbraně, jsou označeni za nebezpečné survivalisty, kteří prostě zabíjí svou rodinu jako Peter Keller.

Překlad článku Death of alleged murderer in Washington state highlights media bias against survivalism
http://www.activistpost.com/2012/04/death-of-alleged-murderer-in-washington.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *