Marihuana ničí nádorové buňky

Rozšiřujte tento článek po světě. Přeposílejte a umísťujte jej na Facebook. Děkujeme!

(Free Pub) Díky dostupným výsledkům studie z roku 2006, která prokazuje, že konopí skutečně snižuje počet nádorových buněk, se nyní mohou uživatelé lékařské marihuany cítit ještě lépe. Vztah mezi marihuanou a rakovinou byl vždy diskutován, ale s použitím speciálně vytvořeného oleje vyrobeného z pupenů rostliny Cannabis Sativa vědci potvrdili, že rostlinná primární psychoaktivní chemická látka tetrahydrocannabinol (THC) ničí jakékoliv maligní rakovinná buněčná bujení u několika pacientů.

Marihuana

Podrobnosti o marihuaně a prevenci rakoviny nejsou přesně známy, ale další a rozsáhlejší testování odhalí přesně to, co může být příčinou léčivých účinků tohoto zázračného léku.

V roce 2006 tým lékařských výzkumníků provedl studii na Virginské univerzitě (Virginia Commonwealth University), konkrétně na Oddělení farmakologie a toxikologie (Pharmacology and Toxicology department), na pacientech s leukémií. Výzkumníci v podstatě uvedli, že když po delší dobu každý den užívali konopný olej, tak zvrátili růst rakoviny a to bez vedlejších účinků.

Obvykle když vejde pacient s leukémií do nemocnice, pro hospitalizaci a léčbu, tak je mu předepsána rozsáhlá léčba chemoterapií, obvykle spojená s radiační léčbou.

Místo aby lékaři zvážili možnost léčby pomocí marihuany, tak předepíšou neefektivní a také nebezpečnou chemoterapii. Na druhé straně konopí, jak se prokázalo ve studii, nemá žádné vedlejší účinky. Je obzvláště bezpečné a účinné, pokud je podáváno v čistém prostředí ve formě oleje.

Byly provedeny i jiné studie za poslední desetiletí. Manuel Guzman ze Španělska zjistil, že kanabinoidy podstatně brzdí růst nádorů u různých laboratorních zvířat. Ve studii také zjistil, že ani jedno z těchto testovaných zvířat nepřežilo nějaký druh nežádoucích účinků pozorovaných u chemoterapie.

Je stále jasnější, že se můžete obejít bez utrpení, které je spojené s tradiční léčbou rakoviny, a využít silné a účinné léčivé účinky THC.

Částečný překlad článku Marijuana and Cancer Relationship – Marijuana Found to Destroy Cancer Cells
http://naturalsociety.com/marijuana-and-cancer-relationship-destroy-cancer-cells/

1 Responses to Marihuana ničí nádorové buňky

  1. Prister says:

    …stare ale dobre…:) dufam ze sa to dozvie ci najviac ludi…hlavne tych ktori potrebuju pomoc s rakovinou :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *