Korejští vědci úspěšně zabili rakovinu pomocí magnetů

[ hana-code-insert ] 'flattr' is not found

V Jižní Koreji vědci použili magnetické pole, aby rakovinné buňky dohnali k autodestrukci. Tělo odstraňuje staré, vadné a infikované buňky procesem programované buněčné smrti (PCD), neboli apoptózy. V apoptóze odmítnutá buňka reaguje na určité signály, které zasílá tělo pomocí fragmentace. Buňky imunitního systému pak konzumují tyto fragmenty.

Magnety pomáhají spustit apoptózu. Když apoptóza selže, buňky se dělí nekontrolovatelně a rozvíjí se nádor.


Profesor Jinwoo Cheon z Yonsei univerzity v Soulu a tým vědců provádí experimenty na buňkách rakoviny tlustého střeva pomocí magnetického pole, aby vyvolali apoptózu. Spojily železné nanočástice s protilátkou, která se vážen a receptory nádorových buněk. Tyto shluky molekul při použití magnetického pole vyvolají „sebedestrukční“ signál a tím o apoptózu. V pokusu byla více než polovina buněk rakoviny tlustého střeva zničena díky signálu, který spustil apoptózu. Neléčené buňky zůstaly nedotčeny a bez úhony.

V podobném experimentu vědci provedli terapii na rybě druhu dánio pruhované, která způsobila to, že jim narostly nezvyklé ocasy. Probíhají další studie.

„Ukázali jsme, že signalizace apoptózy může být spuštěna in vitro (v laboratorních podmínkách) a in vivo (za živa) v rybách druhu dánio pruhované pomocí magnetů,“ řekli vědci. „Náš magnetický spínač může být v podstatě použitelný pro všechny typy receptorů na povrchové membráně, které vykazují buněčné funkce na shlukování.“

Studie byla zveřejněná v časopise Nature Materials. Člověk musí přemýšlet, jak se tato forma léčby (která zatím nemastí kapsy farmaceutického průmyslu) prosadí ve světě mainstreamové medicíny. Výrobci léčiv se doslova spoléhají na trvalou nemocnost a u léků proti rakovině se ukázalo, že nádory zhoršují.

Ale bez ohledu na případné alternativní léčby bude farmaceutický průmysl i nadále prosazovat tato nebezpečná „řešení“ na veřejnosti. I když existuje spousta protirakovinných potravin jako je kurkuma, zázvor, česnek, extrakt z listů papáji, bobule a mnoho dalších – farmaceutický průmysl a mainstreamová medicína tuto medicínu neuznávají.

Překlad článku Soon Censored? Korean Scientists Successfully Kill Cancer with Magnets
http://naturalsociety.com/scientists-successfully-kill-cancer-magnets/

[ hana-code-insert ] 'flattr' is not found

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„Žití, to je největší umění na světě, neboť většina lidí pouze existuje.“ Oscar Wilde