Izraelský ministr: Írán může být bombardován

(Free Pub) Vojenský úder proti íránskému zařízení není vyloučen, i když Teherán dosáhl dohody s inspektory OSN, tvrdí izraelský ministr obrany Ehud Barak.

Měl na mysli dohodu oznámenou v úterý Mezinárodní agenturou pro atomovou energii. Barak to nazval íránským trikem pro odražení mezinárodního tlaku.

Ministr řekl armádnímu rozhlasu, že „jaderný Írán je nepřípustný a žádné možnosti by neměly být smeteny ze stolu,“ odkazoval na použití síly.

Řekl, že jediný způsob, jak by Izrael mohl vidět Írán rozvíjet svůj civilní jaderný průmysl, je vypnout všechna svá zařízení na obohacování uranu a používat dovezené jaderné palivo.

Částečný překlad článku Deal or no deal, Iran may be bombed – Israeli minister
http://www.rt.com/news/iran-attack-israel-barak-962/


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Zajímáte-li se o problematiku zdraví, zdravé výživy apod., pak se přidejte k facebookové stránce Zdravie a zdravá výživa.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec.“ Jan Werich