Izrael míří jadernými zbraněmi na evropská města

Rozšiřujte tento článek po světě. Přeposílejte a umísťujte jej na Facebook. Děkujeme!

11.03.2010

Izraelské rádio odvysílalo interview s profesorem Martinem Van-Crevelem, specialistou na války nízké intenzity. Bývalý profesor Hebrejské univerzity v Jeruzalémě veřejně diskutoval to, co se řadu let prosazovalo v uzavřených vojenských akademických kruzích v Izraeli a Spojených státech.

Podle jeho názoru pokračující boje Palestinců nevyhnutelně povedou ke zhroucení státu Izrael. To je důvod, proč Tel Aviv nemá jinou možnost, než „přesunout“ izraelské Araby a Palestince bez státní příslušnosti za bezpečné hranice. V případě, že by Evropané byli proti tomuto přesunu, tak Tel Aviv ve snaze přežít použije jaderné síly ke zničení hlavních měst Evropy. Evropané by nemohli provést odvedu, aniž by zničili své palestinské přátelé.

Tsar bomb

„Všichni Palestinci by měli být deportováni. Lidé, kteří o to usilují (izraelská vláda) čekají jen na správného člověka ve správný čas. Před dvěma lety jen 7 až 8 procent Izraelců bylo toho názoru, že je to nejlepší řešení, před dvěma měsíci to bylo 33% a nyní je toto číslo 44%.“

Autor knihy The Transformation of War (Transformace války) zdůraznil, že již nyní jsou jaderné hlavice namířeny proti Římu a dalším evropským hlavním městům, což činí hrozbu věrohodnou a umožňuje „přesun“ Palestinců.

Překlad článku Israel aims its nuclear warheads at Europe
http://www.voltairenet.org/Israel-aims-its-nuclear-warheads


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *