Exkluzivně: Přes 50 jemenských vojáků zabito sebevražedným výbuchem

(Free Pub) Nejméně 50 vojáků cvičících na přehlídku bylo zabito sebevražedným atentátníkem v jemenského hlavním městě Sanaa. Vojenská akce je naplánována na úterý na Den národní jednoty Jemenu.

Desítky sanitek se vrhly na scénu, aby dostaly zraněné do nemocnic.

Útočník, který měl údajně na sobě vojenskou uniformu nebo byl sám vojákem, se zaměřil na opraváře, zatímco pochodovali po náměstí Sabin blízko prezidentského paláce.

Vojenští představitelé nevylučují vazby na Al-Káidu, protože armáda poslední týden úspěšně bojuje s ozbrojenci na jihu gubernie Abyan.

Překlad článku Dozens of soldiers reported killed in Yemen attack
http://www.rt.com/news/yemen-terror-act-parade-758/


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Zajímáte-li se o problematiku zdraví, zdravé výživy apod., pak se přidejte k facebookové stránce Zdravie a zdravá výživa.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda.

1 Responses to Exkluzivně: Přes 50 jemenských vojáků zabito sebevražedným výbuchem

  1. anonym says:

    Pokud jde o vojáky,žádná škoda.Kdyby nebylo jich,nejsou ani války.Jsou to vygumované hlavy,které si sami vybrali povolání zabíjet lidi.tak si to zaslouží.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *