Často kladené dotazy: BioAPI a chemtrails

(Free Pub)

Co je to BioAPI?
Aby bylo možné naprogramovat normální počítač, tak potřebujete API – Application Programming Interface. To znamená jak jednoduše komunikovat s počítačem, takže mu můžete sdělit, aby dělal věci jako je vypalování na DVD, rozpoznání pohybu myši, atd. BioAPI je přesně to samé, akorát je propojeno s částmi vašeho těla (přesněji řečeno s vašimi neurony a synapsemi, které řídí vaše tělo a mysl) místo s počítačovým hardwarem. Je to také známo jako wetware.

Je BioAPI špatné?
Ne, je dobré.

Je BioAPI dobré?
Ne, je špatné.

Chemtrails

Takže jak to je?
Když někdo sáhne po Bibli, aby ospravedlnil své činy, pak máte velký problém. Vždy se v dějinách člověk pokoušel vymyslet si obvykle oprávněné důvody, aby ublížil někomu jinému. A když nepřijde s oprávněným důvodem…tak sáhne po Bibli. Na druhé straně jsou pozitivní možnosti nekonečné.

Člověk nikdy nepáchá zlo tak úplně a vesele, jako když to dělá z náboženského přesvědčení. – Blaise Pascal

Co je to gang stalking?
Gang stalking (pronásledování gangem), stalking a veřejný stalking je mýtus, který byl vytvořen s cílem zamlžit to, co se děje lidem, kteří jsou cílem. Lidé ve fázi 2 často popisují, jak jsou pronásledování náhodnými lidmi z řad veřejnosti. To je to, k čemu je program navržen, abyste si myslel.

Poznámka překladatele:
Gang stalking = Když se skupina lidí, nebo skupina volně organizovaných lidí, vybere cíl a bude se mu snažit zničit život jakýmkoliv možným způsobem.

Takže jde o ovládnutí mysli (mind kontrol)?
Ano, ale pojem „ovládání mysli“ pochází z roku 1960. V té době si představím šimpanze, který má v sobě elektrody. Ale je rok 2012, technologie ovládání mysli se změnily.

Proč dávají tohle všechno do filmů?
Musí vás varovat. Tak to prostě funguje. Pokud byste o tom nebyl poučen, pak by to nebylo ospravedlněné.

Jak se někdo dostane do fáze 2?
Fáze 2 je plné BioAPI. Musíte udělat něco konkrétního, abyste to spustil a dostal se do této fáze. Existují různé spouštěče, tvrdím, že jsou umístěné napříč celou společností. Jejich krátký seznam:

– Jedení levného červeného masa.
– Líbání konkrétních osob.
– Používání konkrétních firemních výrobků zdravotní péče nebo kosmetiky.
– Užívání drog (např. kokain, možná některá léčiva jako jsou antidepresiva).
– Vakcíny.
– Konkrétní firemní potravinářské výrobky (asi 0,1% z energetických nápojů, fast foody, atd.).
– a tak dále

Můžete získat představu o tom, jak se zaměřují na nižší úrovně lidské společnosti. Tito lidé se stávají cílem pomalu, protože nemají prostředky pro zpracování záplavy nových cílených lidí.

Co se stane, když se někdo dostane do fáze 2?
Fáze 2 je plné BioAPI. Obvykle se vůbec nic neděje. Většina lidí si ani nevšimne nových implantátů. Po chvíli přijde na řadu vaše číslo a pak se rozhodnou, co s vámi. Dají vás například do programu pro všeobecné obtěžování, sledují vás, atd.

Opravdu, ale opravdu potřebují, aby lidé věřili v podvod jménem gang stalking. Lidé, kteří říkají, že jsou gang stalkeři jsou volavky a ani to většinu času neví. Je to úžasné, opravdu si myslí, že byli najati na gang stalkeři, ale pak jsou přesvědčeni, aby u soudu kápli božskou. Oni ani nevědí, že jsou využíváni jako volavky. Je to všechno show k ospravedlnění existence gang stalkerů. Je to 100% čisté ovládání mysli. Na této stránce je vysvětleno vše o gang stalkingu.

Jak je to všechno spojeno časově dohromady?
Měl bych vytvořit časovou osu, ale jsem příliš líný. Postřiky chemtrails začaly asi v roce 1999. První případy morgellonů se objevily okolo roku 2001. Lidé začali jsou obtěžováni a mluví o gang stalkingu zhruba od roku 2002. Vidíte ten vzorec?

Částečný překlad článku Questions on your BioAPI and gangstalking
http://www.dataasylum.com/faq-bioapi-gangstalking.html


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Zajímáte-li se o problematiku zdraví, zdravé výživy apod., pak se přidejte k facebookové stránce Zdravie a zdravá výživa.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *