Breatharian FAIL (Jasmuheen)

Rozšiřujte tento článek po světě. Přeposílejte a umísťujte jej na Facebook. Děkujeme!

„V roce 1999 se zúčastnila několikadenního natáčení pro australskou televizi v rámci pořadu „60 minut“. Čtyři dny nepřijímala žádnou tekutinu ani potravu. Byla přitom sledována filmovým štábem a lékařkou, která dohlížela na její zdravotní stav. Po 48 hodinách doktorka Beres Wencková prohlásila, že trpí příznaky akutní dehydratace. Po čtyřech dnech Jasmuheen uznala, že ztratila na váze, při kontrole byl potvrzen úbytek šesti kilogramů. Její zdravotní stav zhoršoval, puls se jí zdvojnásobil a měla problémy s verbální komunikací, přesto tvrdila, že se cítí dobře. Autoři dokumentu na doporučení lékařky experiment přerušili, aby nedošlo k ohrožení jejího života. Jasmuheen však na svoji obhajobu tvrdí, že podmínky při natáčení nebyly vyhovující.“
zdroj: http://gnosis9.net/obchod/?jasmuheen,313


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda.

3 Responses to Breatharian FAIL (Jasmuheen)

 1. marvin says:

  ty moc nefandíš breatharianství co? tenhle případ s Jasmuheen je hodně starej.. ona to i vysvětlovala.. že to prostředí ji prostě nesedlo.. nicméně existuje více breatharianů úspěšně praktikujících.. určitě jsi postřehl Henriho Monforta který týden přednášel v ČR.. nebo jsi viděl film „Na počátku bylo světlo“

  ..teď vážně.. docela by mě zajímalo, proč si zde tenhle příspěvěk dal.. ?

  • Doomer says:

   Docela nechápu že někdo v blbosti jako breatharianství může věřit – prostě základní nedostatky přírodních zákonů, hlavně biologie a fyziky.

  • lolek says:

   jo jo a viděl jsi tu plnou ledničku její .. jak z lidí udělat pitomce? :D Jednoduše… na kukat jim o duchovně o kravině a oni to sežerou s naviákem! Trávicí trakt chlapče nemáš na krásu! :D Hold někteří lidi mají problém přímat potravu.. a převážně umírají! Nemůžeš těm Africkým dětičkám vysvětlovat, že mají jíst slunčíko a vzduch? Potom bude hodně vyřešen problém! http://www.youtube.com/watch?v=cnCuzUd4eC0 pěkná plná lednička! Jo jinak mám pocit, že nebyla první, kterou testovali a ještě dobrovolně kvůli ním jeli na tu jinou chajdu a tam ta osoba zkolabovala! To jest sami jako ty podvodníci, který tvrdí, že osipky neexistují nebo děcká obrna jest pohodě, že dítě to může dostat a za deset dní budou běhat! Ty to lidi by se měli vypovídat usoudu nebo svým těm kdo uvěřili těm podvodům!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *