Bill Gates: Geneticky modifikované plodiny jsou zbraní proti hladu

Přidejte se k facebookové stránce GMO? Děkuji, nechci


Bill Gates, velký investor Monsanta, který nakoupil 500 000 akcií tohoto biotechnologického obra v roce 2010, vychvaloval geneticky modifikované výtvory Monsanta jako nástroj, který je potřebný pro zabránění hladomoru v chudých zemích.

Stejné chudé země, kde tisíce zemědělců páchají sebevraždu poté, co zcela zbankrotovali kvůli předraženým a neefektivním geneticky modifikovaným osivům Monsanta. Stejná společnost, o které se v poslední době zjistilo, že má spuštěna „otrocké“ pracovní podmínky, nutí chudé dělníky pracovat na obilných polích 14 hodin denně.

Stop GMO!

Podle Gatese je Monsanto společnost, jejíž geneticky modifikované plodiny zachrání svět před hladem. Samozřejmě že spolu se „záchranou světa před hladem“ s sebou GM plodiny také nesou velké množství nežádoucích účinků na zdraví a životní prostředí. Přehled 19 studií posuzoval bezpečnost těchto plodin a zjistil, že konzumace geneticky modifikované kukuřice nebo sóji může vést ke značnému narušení orgánů u potkanů ​​a myší – především v játrech a ledvinách.

A co víc, ​​Monsantův nejprodávanější herbicid Roundup byl zcela zničující pro zemědělské půdy během let prostřednictvím vytvoření odolných superplevelů. Odborníci odhadují, že použití Roundupu má za následek zničení nejméně 120 milionů hektarů zemědělské půdy díky těmto superplevelům.

„Jsme zruinováni,“ řekla 38-letá žena mrtvého muže. „Koupili jsme 100 gramů Bt bavlny. Naše úroda dvakrát selhala. Můj manžel dostal depresi. Odešel na své pole, lehl si bavlny a snědl insekticid.“

Monsanto přesvědčilo farmáře ke koupi jejich geneticky modifikovaných semen, většinou předražených a daleko horších, než jsou tradiční semena. Monsanto zašlo tak daleko, že prodávalo chudým zemědělcům 100 gramů geneticky modifikovaných semen za 10 liber, zatímco za stejnou cenu lze pořídit 1000krát více tradičních semen. Výsledek? Sklizeň ukončující kariéru, která vedla masovým sebevraždám zemědělců.

Je zcela zřejmé, že společnost Monsanto opravdu nemá v úmyslu pomáhat v boji proti hladovění. Můžete si prohlédnout řeč Billa Gatese o tom, jak jsou geneticky modifikované plodiny odpovědí na hladovění a uvidíte sami, jak na to klade takový velký důraz.

Překlad článku Monsanto Investor Bill Gates Says GMO Crops Needed to Fight Starvation
http://naturalsociety.com/monsanto-investor-bill-gates-says-gmo-crops-needed-to-fight-starvation/


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Zajímáte-li se o problematiku zdraví, zdravé výživy apod., pak se přidejte k facebookové stránce Zdravie a zdravá výživa.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *