Amalgámové plomby vypouští do mozku rtuť

(Free Pub) Nepatrné množství rtuti může kontaminovat jezero a podle Agentury pro ochranu životního prostředí (EPA) může dojít k poškození vodovodních trubek a čistíren odpadních vod.

Rtuť způsobuje vážné poškození orgánů v těle plodu, kojenců a dětí. Ale tzv. amalgámové výplně jsou považovány za bezpečné organizacemi jako EPA, FDA a Národní zubařskou organizací, i když byla rtuť nalezena v moči dětí.

Video níže ukazuje protichůdné zprávy o skutečném nebezpečí rtuti. Sledujte překvapivé záběry, kde se rtuť uvolňuje z amalgámových plomb. Nebo zahřátí na 110 stupňů – průměrnou teplotu kávy a čaje. A co broušení, vrtání a čištění zubů a žvýkání žvýkaček?

Překlad článku Amalgam Fillings Leach Mercury Vapor Into The Brain
http://www.activistpost.com/2012/03/amalgam-fillings-leach-mercury-vapor.html


Free Pub najdete i na Facebooku, stačí se stát fanouškem facebookové skupiny Free Pub.

Chcete-li být denně informováni odkazy na téma survival, soběstačnost, jak přežít ekonomickou krizi či jaderný útok, apod., přidejte se k FB stránce PŘEŽIJEME.

Zajímáte-li se o problematiku zdraví, zdravé výživy apod., pak se přidejte k facebookové stránce Zdravie a zdravá výživa.

Chcete se být ochráněni před manipulací a propagandou? Chcete odhalovat lži? Pak se přidejte k naší facebookové stránce Lži, podvody, propaganda.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *