Alespoň 800 vědců tvrdí: Marihuana nakopává rakovině zadek

Rozšiřujte tento článek po světě. Přeposílejte a umísťujte jej na Facebook. Děkujeme!

(Free Pub) Ve skutečnosti jsou to kanabinoidy (chemické látky v konopí), které bojují proti rakovinným buňkám. V posledních devíti letech proběhlo více než 20 rozsáhlých studií, zjistily, že tyto kanabinoidy zpomalují bujení mnoha různých forem rakoviny, včetně rakoviny mozku, melanomu a rakoviny prsu.

Existují důkazy, že kanabinoidy způsobují přímou protinádorovou aktivitu.

Nežádoucí účinky konopí jsou v porovnání s ostatními současnými farmakoterapiemi klasifikovány „nízkým rizikem“.

Co může udělat vláda, když jsou její občané zasaženi nemocemi jako je rakovina nebo Crohnova choroba? Dekriminalizace marihuany (Cannabis) je skvělý start!

Člověk by si myslel, že když 800 respektovaných vědců se shodne na tom, že má konopí přece léčivou hodnotu, tak by naše federální vláda podporovala její lékařské využití a další výzkum, ale bohužel to není pravda. Největší nebezpečí spojené s lékařskou marihuanou je její nezákonnost.

Věděli jste, že díky výzkumu kanabinoidů vědci vědí, jak se nádory rozvíjí? Tyto fascinující kanabinoidy vykazují protinádorové účinky a inhibují růst nádoru. Ukázalo se, že THC ničí maligní nádory na mozku a prodlužuje život. Prodlužuje život! Přesto DEA stále klasifikuje konopí jako kdyby nemělo žádné léčebné použití.

Lékařské konopí bylo používáno po staletí jako přírodní léčba mnoha nemocí, dokud jsme ho v roce 1937 nezakázali. Nyní v roce 2011 děláme pokroky ohledně zákonů lékařské marihuan, nové využití a léčby jsou objevovány.

Nyní pěstitelé pěstují specifické kmeny u kterých mění poměr THC / CBD a které jsou zaměřené na léčbu konkrétních onemocnění.

Dokud zcela nezlegalizujeme marihuanu, budeme nutně používat spoustu léků. Kanabinoidy mají skutečně bezpečnostní rekord, a to zejména ve srovnání s jinými účinnými látkami. Na rozdíl od konzervativních přesvědčení spotřeba marihuany, bez ohledu na množství, nemůže vyvolat smrtelné předávkování!

Podle hodnocení z roku 1995 připraveného pro Světovou zdravotnickou organizaci, „nejsou zaznamenány případy úmrtí na předávkování konopí, a odhadovaná smrtelná dávka pro člověka extrapolována ze studií na zvířatech je tak vysoká, že jí nemůže být uživatelem dosaženo.“ Většina kuřáků marihuany a uživatelů konopí tohle ví už dávno, tak proč to ještě neví vláda?

Překlad článku AT LEAST 800 SCIENTISTS SAY: CANNABIS CAN KICK CANCER’S ASS
http://www.hailmaryjane.com/at-least-800-scientists-say-cannabis-can-kick-cancers-ass/

5 Responses to Alespoň 800 vědců tvrdí: Marihuana nakopává rakovině zadek

 1. Jura says:

  no jo jenomze kdyby se legalizovala tak farmaceuticke firmy prijdou o miliardove zisky a to pisu v dollarech a ne v Kc…je obrovska lobby aby to proste nebylo..a taky nebude

 2. Marek says:

  to je sice všechno moc hekzý a pravdivý:-) ale jelikož marihuana na výrobu stojí minimální náklady tak farmaceutický společnosti který maj z prodeje léků na rakovinu neskutečný prachy tak nikdy nedovolej aby o tyhle zisky přišli!!!!!! Takže smůlička

 3. pavel says:

  kazachstáááááán velká zeeeeem. nejlepšíí na svěěěěte

 4. Pingback: - Grower-Info.cz - monitoring medii o konopí

 5. Pingback: Marihuana nakopáva rakovine zadok | Podstatné.sk

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *